Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm Full İzle: Yakınlaşmalar Yaşanacak!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm Full İzle: Yakınlaşmalar Yaşanacak!
02.08.2022 16:00
4 Ağustos 2022 tarihinde SHOW ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm ile yakınlaşmalar yaşanacak. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm Full İzle! Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm ile sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm ile macera geliyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm ile SHOW ekranlarında sizlerle..

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm Full İzle


Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm Fragmanı yayında. Aylin ve Mert'in yakınlaştığı, Zülfikar ile Melek'in ise aşk itirafında bulunduğu tanıtımda Emin'in sağ kolu Yaver'in İstanbul'a gelmesi dikkat çekiyor. Mert, ıslahevinden çıktıklarını Gizem'in ifşa ettiğini düşündüğü için tepkiliyken Gizem kendini açıklamaya çalışıyor. Heyecan dolu bir bölümün sinyallerinin verildiği tanıtımda Songül'ün Sadi'ye sarıldığı anlar merakla bekleniyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölümde Ne Oldu?

 Sadi Payaslı’nın okula gelişi Karabayır Lisesi’ndeki herkeste bir merak uyandırır. Araz’la yaşadıkları olay sonucu Sadi Payaslı okulun yeni efsanesi haline gelir. Bu duruma çok öfkelenen Araz, ilk iş olarak okula gelen beşlinin nereden ve neden geldiğini öğrenmeye çalışır. Müdür Mahir’den istediği bilgiyi alamayan Araz’ın gerçekleri öğrenmek için başka planları vardır.

Diğer yandan Mert, Aylin, Melek, Can ve Zülfikar özgürlüklerinin tadını çıkaramadan ailevi konularla uğraşmaya başlar. Daha ilk günden okuldaki olaylara dahil olan Sadi Payaslı ise İstanbul’daki hayatına ve Songül’e alışmaya çalışmaktadır. Songül’ün de trafik şubede işe başlamasıyla düzenlerini iyice oturtan ikili tartışmadan bir saat bile geçiremez haldedir ancak bu tartışmaların onları birbirine yakınlaştırdığından henüz ikisinin de haberi yoktur.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir