Gelecek Uzun Sürer Dizisi Konusu Nedir, Uyarlama Mı?

Gelecek Uzun Sürer Dizisi Konusu Nedir, Uyarlama Mı?
06.08.2022 13:17
Gelecek Uzun Sürer dizisi daha başlamadan geniş bir izleyici kitlesine sahip olacak gibi gözüküyor. Gelecek Uzun Sürer dizisi konusu nedir, ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosunda kimler var? Gelecek Uzun Sürer dizisi uyarlama mı? İşte detaylar…

Üniversitede müzik öğrencisi olan Sumru, ağır derlemeler üzerinde çalışıyor. Bir gün bu iş için Diyarbakır'a gider. Kısa bir yolculuk olacağını düşünen Sumru, tek başına Diyarbakır'a gider ve burada sokakta DVD satıcısı olan Ahmet ve devam eden çatışmaya tanık olan pek çok kişi arasında kilise bekçisi Antranik Amca ile tanışır. Tüm bunların yanı sıra Sumru unutmanın, görmezden gelmenin ve ertelemenin acısıyla da karşı karşıyadır.

 Evimiz Hollywood adıyla Türkiye'de yayınlanan döneme damga vuran Hollywood dizilerinden Beverly Hills 90210'un yerli versiyonunun yapımı devam ediyor. Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği dizinin yerli uyarlamasının adı Gelecek Uzun Sürer, bir grup gencin renkli hikayesi ekrana geliyor. Yönetmenliğini Deniz Yorulmazer'in üstlendiği dizinin senaryosunu Çukur ve Üç Kuruş senaristi Damla Serim kaleme alıyor.

Gelecek Uzun Sürer Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaryosunu Damla Serim'in, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer'in üstlendiği Gelecek Uzun Sürer dizisinin başrollerini Aslıhan Malbora, Mert Yazıcıoğlu ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor. 2022 yazında ekrana gelmiş olan Tozluyaka ve Duy Beni gibi diziler lise dizilerine ilgiyi artırdı. Söz konusu olan uyarlama dizisi Gelecek Uzun Sürer’in de ekranlarda yer almadan beğenilmiş olduğunu söylemek mümkün bir halde. Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Damla Serim'in üstlendiği Gelecek Uzun Sürer dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan isimler ise şu şekilde:


Aslıhan Malbora,

Mert Yazıcıoğlu,

Hafsanur Sancaktutan

Necip Memili

Aytaç Şaşmaz

Nur Fettahoğlu

Metin Coşkun

Gelecek Uzun Sürer Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda Başlayacak?

Gelecek Uzun Sürer dizisi Baverly Hills dizisinin 90210 serisinin bir uyarlaması olmasıyla birlikte pek çok kişi tarafından merak ve heyecanla bekleniyor. Gelecek Uzun Sürer dizisi Fox TV ekranlarında yer alacak. Ay Yapım tarafından hazırlanan dizinin 2022- 2023 sezonunda Eylül ayında ekranlarda yer alması da bekleniyor.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir