Yasemin Yalçın Aslen Nereli?

Yasemin Yalçın Aslen Nereli?

Yasemin Yalçın Aslen Nereli?

3 Ağustos 1964 yılında İstanbul’da hayata gelmiştir. Aslen nereli olduğuna dair bir bilgi yoktur.

Yasemin Yalçın Hakkında Araştırılan Bilgiler Hangileridir?

Yasemin Yalçın eşi kimdir, Yasemin Yalçın kaç yaşındadır, Yasemin Yalçın alevi mi, Yasemin Yalçın aslen nereli, Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey boşandı mı vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

3 Ağustos 1964 yılında İstanbul’da hayata gelmiştir. 1982 senesinde liseden mezun olan Yalçın, bu yıl  İstanbul Belediyesi Konservatuvarı'na başlamıştır. 1988 senesinde Demet Akbağ ile birlikte bir reklam filminde yer almıştır. Kenter Tiyatrosu'nda görev aldı. Birçok film ve tiyatro oyununda kadrosunda olan oyuncu, 2009 senesinde Suzan Kardeş aracılığıyla çıkarılan Makyaj Odası Şarkıları albümünde ses verdiği Taht Kurmuşsun Kalbime isimli şarkı ile albümde yer aldı. Kızı Eda'nın şeker rahatsızlığına yakalanması ardından tiyatroya ara vermiştir. Daha sonra Oyunun Oyunu isimli tiyatro oyunuyla tiyatroya geri döndü. 1991 senesinde En İyi Komedyen ödülünü aldı. Yasemince isimli kült TV klasiğinde senelerce değişik karakterler hayat verdi. En tanınan Sürahi Hanım, Kakılmış, Gülazer, Şuayip, Başbayan ve Alican’dır. Tiyatro oyuncusu İlyas İlbey'le evlidir ve bir bu evlilikten diğeri ilk evliliğinden olmak üzere iki kızı vardır.

Yasemin Yalçın Eşi Kimdir?

Yasemin Yalçın, kocası tarafından devamlı dayak yiyen "Kakılmış" karakteriyle aile içerisindeki şiddete dikkat çekti. 10 Mayıs 1991 senesinde "Yasemin Yalçın Tiyatrosu"nu eşi İlyas İlbey'le beraber kurdu. Yasemin Yalçın'ın İlbey’den önce Halil Ateşler ile bir evlilik yaptı. İlk  evliliğinden Eylül Ateşler isminde bir kız çocuğu var. 29 Eylül 1986 senesinde dünyaya gelen kızları Eylül henüz doğmadan boşanmışlardır.  İlyas İlbey senelerdir evlidir.  İnce İnce Yasemince adlı komedi ve mizah programında Yasemin Yalçın'la beraber oynadığı parodilerle tanınan İlbey aynı programda yer bulduğu "Kakılmış ve İtilmiş" oyununda İtilmiş tiplemesiyle ün kazanmış ve sevilmiştir. At yarışlarına bağımlılığıyla bilinen oyuncunun harici olarak kendisine ait yarış atları bulunmaktadır. Günümüzde hala mutlu bir evlilikleri olan çiftin 1998 senesinde Eda isminde kızları dünyaya gelmiştir.

Yasemin Yalçın Kaç Yaşındadır?

3 Ağustos 1964 yılında İstanbul’da hayata gelmiştir. Günümüz itibariyle 55 yaşındadır.

Yasemin Yalçın Alevi mi?

3 Ağustos 1964 yılında İstanbul’da hayata gelmiştir. 1982 senesinde liseden mezun olan Yalçın, bu yıl  İstanbul Belediyesi Konservatuvarı'na başlamıştır. 1988 senesinde Demet Akbağ ile birlikte bir reklam filminde yer almıştır. Hayranları tarafından alevi olup olmadığı merak edilen Yalçın’ın alevi olduğuna dair bir bilgi yoktur.

Yasemin Yalçın Aslen Nereli?

3 Ağustos 1964 yılında İstanbul’da hayata gelmiştir. Aslen nereli olduğuna dair bir bilgi yoktur.

Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey Boşandı mı?

Yasemin Yalçın, kocası tarafından devamlı dayak yiyen "Kakılmış" karakteriyle aile içerisindeki şiddete dikkat çekti. 10 Mayıs 1991 senesinde "Yasemin Yalçın Tiyatrosu"nu eşi İlyas İlbey'le beraber kurdu. Çiftin 1998 senesinde Eda adını verdikleri kızı dünyaya gelmiştir. Günümüzde evlilikleri devam eden çift zaman zaman mutlu anlarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaktadır.

Yasemin Yalçın Boyu Kaçtır?

Yasemin Yalçın boyu kaçtır sorusu merak edilmekte. Sevilen oyuncu 1.58 boyundadır.

Yasemin Yalçın Kaç Çocuğu Var?

Tiyatrocu İlyas İlbey ile uzun süredir mutlu bir evliliği olan Yalçın’ın bu evlilikten Eda adında bir kızı vardır. Yalçın’ın ilk evliliğinden de Eylül adında bir kızı vardır.

Yasemin Yalçın Fibromiyaljiden Nasıl Kurtuldu?

Ünlü sanatçı, bir aile dostunun tavsiyesi üstüne geldiği Bio Enerji Uzmanı aracılığıyla tedavi edilmeye başlandı. Ünlü Tiyatro Oyuncusu Yasemin Yalçın kendisi gibi tiyatrocu olan eşi İlyas İlbey ve küçük kızları Eda ile beraber alternatif tıpa çözüm şeklinde gösterilen bio enerjiden yararlandı.

Yasemin Yalçın Nerede Yaşıyor?

Yasemin Yalçın nerede yaşıyor sorusu hayranları tarafından araştırılıyor. Sevilen oyuncu hayatını İstanbul’da sürdürmektedir.

Yasemin Yalçın'ın Kızı Kimdir?

Tiyatrocu İlyas İlbey ile uzun süredir mutlu bir evliliği olan Yalçın’ın bu evlilikten Eda adında bir kızı vardır. Yalçın’ın ilk evliliğinden de Eylül adında bir kızı vardır.

Yasemin Yalçın Ne Zaman Öldü?

Bazı yalan haber yapan siteler yüzünden Yasemin Yalçın ne zaman öldü sorusu sosyal medyada aratılmaktadır. Ancak bu haberler gerçeği yansıtmaz.

 

İlginizi Çekebilir