Ümit Davala’nın Maaşı Nedir?

Ümit Davala’nın Maaşı Nedir?

Ümit Davala’nın Maaşı Nedir?

Ümit Davala’nın, günümüzde ne kadar maaş aldığı, bilinmemektedir.

Türk Futbolcu Ümit Davala Hakkında Merak Edilenler

Ümit Davala, bir döneme damgasını vurmuş, ünlü ve yetenekli futbolcular arasındadır. Ümit Davala kaç yaşında, aslen nereli, eşi kimdir, evli mi, çocuğu var mı, hangi takımlarda oynadı, ne kadar kazanıyor? Bu yazımızda ise, Ümit Davala hakkında merak edilenler ve sıkça sorulan soruları, sizler için derledik.

Türk futbolcu olan Ümit Davala, bir döneme damgasını vurmuş ve oldukça tanınan bir futbolcu haline gelmiştir. Türkiye’de birçok farklı takımda bulunan ve maçlara çıkan Ümit Davala hakkında, merak edilenler ve sıkça sorulan sorular ise, şu şekildedir; kaç yaşında olduğu, nereli olduğu, oynadığı takımlar, gençlik dönemi ve kiminle evli olduğu gibi konulardır. Bu anlamda Ümit Davala, 30 Temmuz 1973 yılında Batı Almanya’nın Mannheim kentinde dünyaya gelmiştir. Milli takım forması giyme unvanına erişmesi ile birlikte, ayrıca teknik direktörlük de yapmaktadır. Ümit Davala’nın bilinmeyen yönlerinden biri ise, amatör bir şekilde Rap müzik ile ilgilenmesi ve icra etmesidir. Ümit Davala’nın futbol kariyeri, doğduğu kentte başlamıştır. Bu anlamda, futbola başladığı ilk takım, şehrin ve o dönemin en iyi 2 takımından biri olan VfR Mannheim’dir. Kariyerine ve alt yapıya başladığı yıl ise, 1981 yılıdır. 17 yaşında gediğinde ise, uzun yıllar top oynadığı VfR Mannheim takımından, ASV Feudenheim altyapısına geçmiştir. ASV Feudenheim alt yapısında 2 yıl geçirdikten sonra ise, Türkspor Mannheim kulübüne transfer olmuştur. Ümit Davala’nın Türkiye’ye gelişi ise, Yeni Afyonspor ile birlikte gerçekleşmiştir. Yeni Afyonspora transferi ise, 1994 yılında gerçekleşmiştir. Yeni Afysonpor’a transferi ise, 20.000 Mark karşılığında gerçekleşmiştir. Türkiye’de bulunan ilk maçına ise, Alanyaspor ile birlikte oynanan 2. Lig maçında gerçekleşmiştir. Türkiye’deki futbol kariyerinde attığı ilk golü ise, 25 Eylül 1994 yılında, Eskişehir spora attığı goldür. Bu gölle birlikte takımına, galibiyet golünü getirmiştir. Kariyerinin ilk en büyük kulübüne ise, Galatasaray ile başlamıştır. Galatasaray kulübünün teknik direktörlük vazifesini, Fatih Terim’in üstlenmesi üzerine, İstanbul spordan transfer edilen Ümit Davala, kariyerinin en parlak dönemini yaşayacaktır. Galatasaray dönemi ve başarılarından sonra ise, Milan takımına transfer olmuştur.

Ümit Davala’nın Doğum Tarihi Nedir?

Kariyerinde birçok başarı ve gole imza atmış olan Ümit Davala’nın doğum tarihi, 30 Temmuz 1973 yılıdır.

Ümit Davala Aslen Nerelidir?

Ümit Davala’nın doğum yeri, Almanya Mannheim olmakla birlikte, aslen de Almanya Mannheimlidir.

Ümit Davala Alevi Midir?

Ümit Davala’nın, alevi olup olmadığına dair, kendi söylemi veya bu yönde bulunan bir bilgi bulunmamaktadır.

Ümit Davala’nın Kaç Çocuğu Vardır?

Ümit Davala’nın, çocuğunun olup olmadığı hakkında bir bilgiye ulaşılmamaktadır.

Ümit Davala Evli Midir?

Ümit Davala’nın, günümüzde bir evliliği bulunmamaktadır.

Ümit Davala Kaç Kez Evlenmiştir?

Ümit Davala, bir evlilik gerçekleştirmiş ve boşanmıştır.

Ümit Davala Hangi Takımlarda Oynamıştır?

Ümit Davala’nın oynadığı takımları, şu şekilde sıralayabiliriz; VfR Mannheim, Yeni Afyonspor, İstanbulspor, Diyarbakırspor, Galatasaray, Milan, Werder Bremen.

Ümit Davala’nın Maaşı Nedir?

Ümit Davala’nın, günümüzde ne kadar maaş aldığı, bilinmemektedir.

İlginizi Çekebilir