Sinem Öztürk’ün Sevgilileri Kimlerdir?

Sinem Öztürk’ün Sevgilileri Kimlerdir?

Sinem Öztürk’ün Sevgilileri Kimlerdir?

2008-2010 seneleri içerisinde Serkan Balbal ile, 2013-2014 seneleri içerisinde Gürsel Şatır ile evli kaldı. Üçüncü evliliğini 2016 senesinde yapımcı Mustafa Uslu ile gerçekleşti.

Sinem Öztürk Kaç Yaşında?

Sinem Öztürk’ün boyu kaçtır, Sinem Öztürk aslen nereli, Sinem Öztürk’ün çocuğu var mı, Sinem Öztürk hangi dizilerde oynadı, Sinem Öztürk’ün eşi kimdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Türk oyuncu ve sunucu Sinem Öztürk 9 Ocak 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüz itibariyle 37 yaşındadır.

Sinem Öztürk’ün Boyu Kaçtır?

Sinem Öztürk, 9 Ocak 1985 yılında hayata gelmiştir. Doğum yeri ise İstanbul’dur. Liseyi İstanbul Cağaloğlu lisesinde bitirmiştir. Lise eğitiminin sonrasında ise üniversiteyi kazanmış ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tv Sinema bölümünden mezun olmuştur. Güzel oyuncunun boyu ise hayranları tarafından merak konusu olmuştur Öztürk’ün boyu tam olarak 1.78’dir.

Sinem Öztürk Aslen Nereli?

9 Ocak 1985 yılında İstanbul'da hayata geldi. Tam adı Gözde Sinem Öztürk olan güzel oyuncu aslen Bolu Mudurnuludur.

Sinem Öztürk’ün Çocuğu Var mı?

2008-2010 seneleri içerisinde Serkan Balbal ile, 2013-2014 seneleri içerisinde Gürsel Şatır ile evli kaldı. Üçüncü evliliğini 2016 senesinde yapımcı Mustafa Uslu ile gerçekleşti. Son evliliğinden ise 2019 senesinde 'Mustafa' ve 'Kemal' isminde ikiz erkek çocuk hayata getirdi.

Sinem Öztürk Hangi Dizilerde Oynadı?

2007 senesinde Fox TV'de yayınlanan, yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın üstlendiği Arka Sıradakiler isimle dizide oynadığı Gamze karakteriyle geniş kitleler tarafından tanındı. 2010 senesinde Dersimiz Atatürk filminde öğretmen rolüyle rol üstlendi. TRT Türk'te yayın sağlayan Fikir Atölyesi programını sunuculuğunu yerine getirdi. 2015 senesinde Star TV'de ekranlarda yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde Yasemin karakterini hayat verdi. 2017 senesinde gösterim sağlayan Kurtlar Vadisi Vatan filminde Deniz karakteriyle rol aldı. Eşi Mustafa Uslu'nun yapımcılığı yaptığı Ayla filminde gazeteci Özge olarak yer aldı. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Hunad Hatun rolüyle sevenlerin karşısına çıktı.

Sinem Öztürk’ün Eşi Kimdir?

1962 senesinde Tokat'ın Zile ilçesinde hayata geldi. Askeri okuldan mezun olmasının ardından 8 sene Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görev üstlendi. Mustafa Uslu; Ajda Pekkan, Burak Kut, Serdar Ortaç, Özcan Deniz, Hande Yener, Bengü, Sezen Aksu, Demet Akalın, Berksan Özer, Ferhat Göçer, Betül Demir, Gökhan Özen gibi birçok ünlü şarkıcının kliplerinin yönetmenliğini üstlendi. 2000 senesinde Dijital Sanatlar Prodüksiyon şirketini kurdu. Mustafa Uslu, aynı vakit 18 salonu olan bir sinemanın işletmeciliğini yapmaktadır. 2017 senesinde Kore Savaşı'na giden Türk askerlerinin hikayesinden esinlenip yapılan 'Ayla' filminin, 2018 senesinde arabesk şarkıcısı Müslüm Gürses'in yaşam hikayesinin anlatıldığı 'Müslüm' filminin, 2019 senesinde İkinci Dünya Savaşı'nda rol bulan İlyas Bazna'nın hikayesinin anlatıldığı 'Çiçero' filminin, 2019 senesinde 'Türkish'i Dondurma' filminin ile rekortmen halterci Naim Süleymanoğlu'nun başarı dolu hayatını anlatıldığı 'Naim' filminin yapımcılığını yaptı. 2016 senesinde yapımcı Sinem Öztürk ile evlendi. Son evliliğinden ise 2019 senesinde 'Mustafa' ve 'Kemal' isminde ikiz erkek çocuk hayata getirdi.

Sinem Öztürk Nerede Oturuyor?

Yapımcı Mustafa Uslu ile evli olan Sinem Öztürk yaşamını Zekeriyaköy’de sürmektedir. Çiftin ikiz oğulları vardır.

Sinem Öztürk’ün Babası Ne İş Yapıyor?

9 Ocak 1985 yılında İstanbul'da hayata geldi. Tam adı Gözde Sinem Öztürk olan güzel oyuncu aslen Bolu Mudurnuludur. Babasının mesleği bilinmiyor.

Sinem Öztürk’ün Sevgilileri Kimlerdir?

2008-2010 seneleri içerisinde Serkan Balbal ile, 2013-2014 seneleri içerisinde Gürsel Şatır ile evli kaldı. Üçüncü evliliğini 2016 senesinde yapımcı Mustafa Uslu ile gerçekleşti.


İlginizi Çekebilir