Merve Dizdar Ece Dizdar Kardeş mi?

Merve Dizdar Ece Dizdar Kardeş mi?

Merve Dizdar Ece Dizdar Kardeş mi?

Oldukça başarılı olan iki oyuncunun soyadlarının aynı olması nedeni ile kardeş olup olmadıkları merak edilmektedir. Ancak iki oyuncu kardeş değildir.

Oyuncu Ece Dizdar Hakkında Önemli Bilgiler

Kariyeri ve özel hayatı ile gündemde yer alan Ece Dizdar, kariyeri boyunca birçok dizi ve filmde rol almıştır. Ece Dizdar’ın sevgilisi, yaşı, aslen nereli olduğu, çocuğu var mı veya hiç evlendi mi gibi sorular sıklıkla araştırılır. Ece Dizdar’ın dizi ve filmleri ve hayatına dair tüm detayları sıraladık.

Ünlü oyuncu Ece Dizdar, 23 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Denizaltılarda çalışan babasının işi nedeni ile çocukluğu boyunca Türkiye’nin birçok şehrinde ve Belçika, Pakistan, İngiltere gibi ülkelerde yaşamıştır. İkamet ettiği yerlerde genellikle DoDDS Amerikan okullarında eğitim almıştır. Ortaokul zamanlarında Belçika’da müzikal oyunculuğu, dans ve ses üzerine eğitimler almış, 2 yıl süresince çocuk konservatuarı kapsamında sahneye çıkmıştır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirdikten sonra Londra’da yaşamaya başlayan oyuncu, ARTSED oyunculuk akademisinde burslu olarak oyunculuk eğitimini tamamlamıştır ve profesyonel oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Tiyatro DOT için Shopping and Fzx ve Festen gibi oyunların çevirilerini yapmıştır. Profesyonel tanıtım ve reklam dublajcısıdır. Hala İngiltere ve Türkiye’de tiyatro, sinema ve televizyon alanlarında oyunculuk yapmaktadır.

Ece Dizdar adını ilk filmi olan ve 2002 yılında yayınlanan En Son Babalar Duyar adlı televizyon dizisinde duyurmuştur. Bu projenin ardından kariyerine 2003 senesinde aldığı ikinci dizisi Esir Şehrin Gözyaşları ile devam etmiştir. 2004 yılında rol aldığı Hayalet dizisinden sonra kariyerine ara vermiştir. 2011 yılında Karakol adlı dizi ile kariyerine devam etmiştir. 2012 yılında Şubat adlı dizide “Yeşim” rolünü canlandırmıştır. Ardından Güneşi Beklerken adlı televizyon dizisinde “Melda” karakterini canlandırmıştır. Ünlü oyuncunun sın dizisi ise Beş Kardeş adlı televizyon dizisidir.

Ece Dizdar Sevgilisi Kimdir?

Oyunculuk performansı ile adından oldukça söz ettiren Ece Dizdar, meslektaşı Serdar Orçin ile aşk yaşamaktadır.

Ece Dizdar Anne ve Babası Kimdir?

Ece Dizdar, Hatice Aslan’ın manevi kızı olarak bilinmektedir. Gerçek anne ve babası 1999 yılında yaşanan depremde hayatını kaybetmiştir.

Ece Dizdar Aslen Nereli?

Ece Dizdar’ın aslen nereli olduğu oldukça merak edilmektedir. Ünlü oyuncu aslen İstanbulludur.

Ece Dizdar Boy ve Kilosu Kaçtır?

Ece Dizdar’ın boyu 1.65 santimdir. Kilosu ise 53’tür.

Ece Dizdar Burcu Nedir?

Ece Dizdar, kasım ayının 23’ünde dünyaya gelmiştir. Bu durumda ünlü oyuncunun burcu yaydır.

Ece Dizdar Hangi Dizilerde Oynadı?

Ece Dizdar’ın rol aldığı dizileri şu şekilde sıralayabiliriz;

Alef,

Siyah Beyaz Aşk,

Görünen Adam,

Fi,

Arkadaşlar İyidir,

Beş Kardeş,

Güneşi Beklerken.

Ece Dizdar Evli mi?

Ece Dizdar’ın evli olup olmadığı oldukça merak edilmektedir. Ünlü oyuncu evli değildir.

Ece Dizdar Kaç Yaşında?

Ece Dizdar, 1981 yılında dünyaya gelmiştir. Bu durumda ünlü oyuncu şuan 40 yaşındadır.

Ece Dizdar Sevgilisi Kimdir?

Eve Dizdar’ın kim ile sevgili olduğu oldukça merak edilmektedir. Ünlü oyuncu Serdar Orçin ile sevgilidir.

Merve Dizdar Ece Dizdar Kardeş mi?

Oldukça başarılı olan iki oyuncunun soyadlarının aynı olması nedeni ile kardeş olup olmadıkları merak edilmektedir. Ancak iki oyuncu kardeş değildir.

Ece Dizdar Çocuğu Var mı?

Ece Dizdar’ın çocuğu olup olmadığı oldukça merak edilmektedir. Ünlü oyuncunun çocuğu yoktur.

İlginizi Çekebilir