Lovelet Samsun Hangi Durak?

Lovelet Samsun Hangi Durak?

Lovelet Samsun Hangi Durak?

"Merkez Lovelet AVM'nin Samsun'daki konumuna en yakın tramvay durağı, Balıkçı Barınağı tramvay durağıdır."

İstanbul'un kalbinde, M2 (Yenikapı - Hacıosman) Metro Hattı üzerinde konumlanan bu yer altı istasyonu, şehrin dinamik atmosferine ve işlek hayatına ev sahipliği yapmaktadır. 16 Eylül 2000 tarihinde hizmete giren bu modern metro istasyonu, Şişli'nin Esentepe Mahallesi'nde, Büyükdere Caddesi üzerinde kendine yer bulmuştur.

 Levent Çarşı, Gültepe, Zincirlikuyu, Plazalar, Kanyon AVM, ÖzdilekPark İstanbul ve Metrocity olmak üzere toplamda yedi adet girişiyle istasyon, çevresindeki önemli noktalara kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

İstasyonun iç mekan tasarımında tercih edilen koyu mavi renk teması, modern ve şık bir atmosfer yaratırken, yolculara rahat ve estetik bir seyahat deneyimi sunmaktadır. İstanbul'un metro ağındaki bu istasyon, şehir sakinleri ve ziyaretçilere hareketli metropol yaşamının merkezinde güvenli ve etkili bir ulaşım hizmeti sağlamaktadır.

Liv Hospital Ulus Hangi Durak?

Ortaköy semti, Beşiktaş'ta yer alan Liv Hospital Ulus'a en yakın Metrobüs durağı, Zincirlikuyu - Sögütlüçesme Yönü istikametindedir. Bu pratik ulaşım noktası, Liv Hospital Ulus'a sadece 15 dakikalık bir yürüme mesafesindedir. Bu sayede Ortaköy sakinleri ve ziyaretçileri, şehir içinde etkili bir toplu taşıma seçeneği kullanarak Liv Hospital Ulus'a kolayca ulaşabilirler.

Lütfi Kırdar Hastanesi Hangi Durak?

Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne en yakın otobüs durağı, Esenkent Metro - Tuzla Yönü istikametinde konumlanmıştır. Bu önemli sağlık kurumuna ulaşmak için kullanabileceğiniz en yakın durak, sadece 3 dakikalık bir yürüme mesafesindedir. Bu durak, hastane çevresindeki toplu taşıma erişimini kolaylaştırarak hasta, ziyaretçi ve sağlık personeli için pratik bir ulaşım noktası sunmaktadır.

Lovelet Samsun Hangi Durak?

"Merkez Lovelet AVM'nin Samsun'daki konumuna en yakın tramvay durağı, Balıkçı Barınağı tramvay durağıdır."

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir