Avatar Atakan Boyu Kaçtır?

Avatar Atakan Boyu Kaçtır?

Avatar Atakan Boyu Kaçtır?

Başarılı sporcu Avatar Atakan’ın kişisel özellikleri ve hayatının bilinmeyenleri merak konusu oldu. 2022 Survivor All Star ile yarışmaya dönmeye hazırlık yapan Avatar Atakan’ın boyunun 1.88 cm olduğu biliniyor.

2016 Survivor Şampiyonu olarak tanıdığımız Avatar Atakan bir dönemin en popüler isimlerinden biriydi. Magazinsel olaylarla gündeme sık gelmese de Avatar Atakan geçen zamana rağmen popülerliğini yitirmeyen bir isim. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı 2022 Survivor All Star kadrosunu açıklamasıyla Avatar Atakan yeniden gündeme geldi. Başarılı isim önümüzdeki dönem Survivor All Star kadrosunda yarışacak. Avatar Atakan olarak tanıdığımız başarılı ismin asıl adı Çağan Atakan Arslan. Çağan Atakan Arslan, 7 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta dünyaya geldi. 32 yaşındaki başarılı sporcu, spor hayatına basketbol ile başladı. Vücut geliştirmeye küçük yaşlarda başlayan Avatar, 17 yaşında dövüş sporlarına başladı. Avatar Atakan günümüze kadar pek çok farklı başarıya imza attı. İstanbul Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Avatar, 2008 yılından beri Muay Thai ve Kick Boks Milli Takımlarında yer alarak ülkemizi Uluslararası Arenalarda temsil etti. Bununla birlikte profesyonel müsabakalarda da yer aldı. Profesyonel sporcu kimliği ile pek çok başarıya imza attı ve aktif olarak sporcu yaşamını sürdürmeye devam ediyor. Sporcu yaşamının yanı sıra sık olmasa da sinema ve dizi filmlerinde rol almış, aynı zamanda modellik de yapmıştır.

Avatar Atakan Boyu Kaçtır?

Başarılı sporcu Avatar Atakan’ın kişisel özellikleri ve hayatının bilinmeyenleri merak konusu oldu. 2022 Survivor All Star ile yarışmaya dönmeye hazırlık yapan Avatar Atakan’ın boyunun 1.88 cm olduğu biliniyor.

Avatar Atakan Aslen Nereli?

7 Ağustos 1989 doğumlu Çağan Atakan Arslan’ın Sivas doğumlu olduğu biliniyor. 32 yaşındaki başarılı sporcunun aslen,  aynı zamanda doğduğu memleket olan Sivaslı olduğu söyleniyor.

Avatar Atakan Eşiyle Nasıl Tanıştı?

Avatar Atakan’ın sporcu kariyeri kadar özel hayatı da merak ediliyor. Avatar Atakan’ın mutlu bir evliliği olduğu biliniyor. Ancak Avatar’ın eşi ile nasıl tanıştığı takipçileri tarafından merak konusu olmuş durumda. Avatar Atakan’ın eşi Serap Korkmaz ile arkadaş ortamında tanıştığı konuşuluyor. Hatta bir dönem olayla alakalı magazine damgasını vuran bir iddia ortaya atılmıştı. Avatar Atakan’ın eski sevgilisi Berna Demir; Serap Korkmaz’ın Avar Atakan’ın yakın arkadaşının eski sevgilisi olduğunu iddia etmişti. Daha sonra olayların üstü kapansa da uzun süre magazinsel olarak konuşulmuştu. Şimdilerde Avatar Atakan ve Serap Korkmaz’ın arkadaş ortamında tanışıp evlendiği söyleniyor.

Avatar Atakan’ın Eşi Kimdir?

İç Mimar ve Endüstri Ürünleri Tasarımcısı olduğu bilinen Serap Korkmaz, 1988 yılı İstanbul doğumlu. Lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Serap Korkmaz, daha sonra İtalya Milano’ya taşındı. Avrupa’nın alanında en büyük tasarım okullarından biri olan Istituto Europe di Desing -IED’de İç Mimarlık eğitimi aldı. Serap Korkmaz’ın İç Tasarım alanında bir de yüksek lisans derecesine sahip olduğu biliniyor. Başarılı İç Mimar Serap Korkmaz Avatar Atakan ile 5 Mart 2017 yılında sade bir nikah töreni ile evlendi.

Avatar Atakan Kaç Yaşında?

2016 Survivor Şampiyonu başarılı sporcu kimliği ile tanınan Avatar Atakan, 2022 Survivor All Star’a gitmek için gün sayıyor. Geçtiğimiz günlerde All Star kadrosunun netleşmesi ile tekrar gündeme oturan Avatar Atakan’ın takipçileri başarılı sporcunun yaşını merak ediyorlar. 7 Ağustos 1989 doğumlu olduğu bilinen Avatar Atakan 32 yaşında.

Avatar Atakan Çocuğu Var Mı?

2017 yılında Serap Korkmaz ile evlenen Çağan Atakan Arslan’ın çocuğu olup olmadığı sorgulanıyor. Mart 2017’de evlenen Avatar Atakan’ın bu evlilikten 2018 yılında bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Serap Korkmaz ve Avatar Atakan’ın Leon Aslan Arslan adında 3 yaşında bir oğulları var. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir