Futbolcu Geraldo Kimdir? Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?

Futbolcu Geraldo Kimdir? Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?
09.08.2022 13:15
Ümraniyespor’a yeni transfer olan futbolcu Geraldo’dan performans beklentisi yüksek. Peki, futbolcu Geraldo kimdir, kaç yaşındadır? Geraldo maaşı ne kadardır, net değeri ne kadardır, eşi kimdir, hangi takımlarda oynadı?

Futbolcu Geraldo hakkında sıkça merak edilen pek çok farklı konu vardır. Geraldo hakkında en çok merak edilen konular; kaç yaşında olduğu, net değerinin ne kadar olduğu, eşinin kim olduğu, çocuğunun var olup olmadığı, aslen nereli olduğu, maaşının ne kadar olduğu, oynadığı takımların hangileri olduğu, hangi milli takımda yer aldığı ve boy kilo ölçülerinin nasıl olduğu gibi sorulardır.

Geraldo Kaç Yaşındadır?


Yetenekli futbolcu Geraldo'nun hakkında en çok araştırılan konulardan biri kaç yaşında olduğudur. Geraldo'nun kaç yaşında olduğu hakkında bilgi verecek olursak; 23 Kasım 1991 doğumlu olan futbolcu, günümüz itibariyle 30 yaşındadır.

Geraldo Net Değeri Ne Kadardır?

Geraldo hakkında sıkça araştırılan konulardan biri de; net değerinin ne kadar olduğu sorusudur. Geraldo'nun net değeri hakkında bilgi verecek olursak; bilinen net değeri 325 bin eurodur.

Geraldo Eşi Kimdir?

Geraldo’nun eşinin var olup olmadığı konusunda merak duyulan sorular vardır. Geraldo’nun eşinin var olup olmadığı konusuna aydınlık getirecek olursak; Geraldo’nun eşi vardır ve ismi Pequena Cleıde’dir.

Geraldo Çocuğu Var Mı?

Geraldo’nun merak edilen aile bireyleri arasında çocuğu da yer almaktadır. Geraldo’nun çocuğunun olup olmadığı konusunda şu ifadeleri kullanmak mümkündür; Geraldo’nun çocuğunun olduğu bilinse de hakkında bilinen başka bir bilgi yoktur.

Geraldo Aslen Nereli?


Geraldo’nun aslen nereli olduğu konusu merak uyandıran konular arasındadır. Geraldo’nun aslen nereli olduğu konusuna açıklık getirecek olursak, yetenekli futbolcu aslen Luanda Angolalıdır.

Geraldo Maaşı Ne Kadar?

Geraldo’nun ne kadar maaş aldığı konusunda pek çok farklı söylem vardır. Geraldo’nun ne kadar maaş aldığı konusunda ise söylentilerin aksine net bir bilgi bulunmamaktadır.

Geraldo Oynadığı Takımlar Hangileridir?

Geraldo’nun bugüne kadar oynadığı takımlar; Cortiba FC B, Parana, Cortiba FC, Red Bull, Atletico- GO, 1 De Agosto, El Ahly, Ankaragücü ve şu an yer aldığı takım ise Ümraniyespor’dur.

Geraldo Hangi Milli Takımda Oynuyor?

Geraldo’nun hangi milli takımda yer aldığı konusuna açıklık getirecek olursak; yetenekli futbolcu günümüzde Angola Millî Futbol Takımı’nda forvet oyuncusu olarak yer almaktadır.

Geraldo Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Geraldo’nun boy ve kilo ölçüleri hakkında sıkça araştırılan konular arasında yer almaktadır. Futbolcu Geraldo’nun boy ve kilo ölçüleri ise; 168 cm ve 63 kg olarak açıklanmış bulunmaktadır.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

News Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir