Fenerbahçe'yle Prensipte Anlaşma Sağlayan Maxi Gomez Kimdir?

Fenerbahçe'yle Prensipte Anlaşma Sağlayan Maxi Gomez Kimdir?
29.08.2022 15:56
Yağız Sabuncuoğlu’nun verdiği haber sonrası Maxi Gomez’in Fenerbahçe’ye gelmesi büyük heyecanla bekleniyor. Maxi Gomez kaç yaşında, nereli, hangi takımlarda oynadı, piyasa değeri kaç, hangi ayağıyla oynuyor? İşte detaylar..

Maxi Gomez hakkında bilinmesi gereken pek çok farklı konu vardır. Maxi Gomez’i tanımak için bilmemiz gereken konular; kaç yaşında olduğu, aslen nereli olduğu, boyunun kaç olduğu, hangi mevkide oynadığı, oynadığı takımların hangileri olduğu, piyasa değerinin ne kadar olduğu, hangi ayağıyla oynadığı ve sözleşme süresinin ne kadar olduğudur.

Başarılı Futbolcu Maxi Gomez Kaç Yaşındadır?


Maxi Gomez hakkında en çok araştırılan konulardan biri kaç yaşında olduğudur. 14 Ağustos 1996 doğum tarihine sahip olan başarılı futbolcu Maxi Gomez günümüzde 26 yaşındadır.

Maxi Gomez Aslen Nereli?

Fenerbahçe’ye gelmesi beklenen Maxi Gomez hakkında en çok araştırılan bir başka konu ise aslen nereli olduğudur. Bu noktada konu hakkında açıklama yapacak olursak; Maxi Gomez aslen Uruguaylıdır.

Maxi Gomez Boyu Kaçtır?

Maxi Gomez hakkında bilinmesi gereken bir başka konu ise boyunun kaç cm olduğudur. Genç yetenek Maxi Gomez’in boyu 1,86 cm’dir.

Maxi Gomez Hangi Mevkide Oynuyor?

Genç ve yetenekli olan futbolcu Maxi Gomez santrafor olarak oynamaktadır. Mevkisinde başarılı olan futbolcunun pek çok hayranı vardır.

Maxi Gomez Oynadığı Takımlar Hangileridir?


Yetenekli santrafor oyuncusu Maxi Gomez hakkında bilinmesi gereken bilgilerden birisi kariyerinde forma giydiği takımlardır. Maxi Gomez futbolculuk kariyerine Uruguay'da olan Defensor takımında başlamıştır sonrasında İspanya ligi takımlarından olan Celta Vigo 4.30 milyon Euro karşılığında genç oyuncuyu renklerine bağlamıştır burada başarılı bir performans gösteren Gomez ligin köklü takımlarından Valencia'nın dikkatini çekmiş ve 14.5 milyon Euroluk bir transfer bedeli ile Valencia formasını sırtına geçirmiştir.

Maxi Gomez Piyasa Değeri Ne Kadardır?

Maxi Gomez güncel piyasa değeri düşüş yaşayan futbolcular arasındadır. Anlık piyasa değeri 12 milyon Euro gibi bir değere sahiptir. Ancak oyuncu 2019 senesinde 40 milyon Euro gibi bir piyasa değerine sahipti.

Maxi Gomez Hangi Ayağıyla Oynuyor?

Maxi Gomez futbol dünyasında kendi yaş grubunu en yetenekli santraforlarından biridir. Bu yeteneğinin en büyük kısımlarından biri ise sağ ayaklı oyuncunun ayağını çok iyi kullanmasıdır.

Maxi Gomez Sözleşme Süresi Ne Kadardır?

Hakkında Fenerbahçe'ye transfer haberleri çıkan Maxi Gomez ile ilgili internette en çok araştırılan konulardan birisi de güncel olarak forma giydiği kulüp olan Valencia ile sözleşmesinin ne kadar devam ettiğidir. Bu noktada şunu belirtmek isteriz ki Maxi Gomez'in kulübü ile olan sözleşmesi 30 Haziran 2024’e kadar devam etmektedir.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

SPOR Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir