Emre Çolak Kimdir?

Emre Çolak Kimdir?
01.08.2022 18:16
Emre Çolak kimdir,boyu kaç,kaç yaşında,nereli,annesi kim,maaşı ne kadar,hangi takımlarda oynadı,değeri ne kadar ve sevgilileri kimdirsorularının cevaplarını bu yazımızda sizler için derledik

Emre Çolak hakkında merak edilen pek çok bilgi mevcuttur. Emre Çolak, 20 Mayıs 1991'de İstanbul Eminönü'nde doğdu. Orta sahada oynayan Türk milli futbolcudur. La Liga takımlarından Deportivo La Coruña'da oynamaktadır. Atışalanı'na taşınan Çolak ailesinin en küçük üyesi Emre, bulunduğu bölgede Atışalanıspor takımıyla oynamaya başladı. 11 yaşında Atışalanıspor takımında oynamaya başlayan ve akıl hocası Emin Tetikli tarafından keşfedilen Emre Çolak, 2004 yılında Süper Lig'in en köklü takımlarından Beşiktaş genç takımı ile antrenmanlara başladı. Tesisler Beşiktaş'ın yaşadığı yerden çok uzaktaydı ve o zamanlar ailesinin maddi durumu pek iyi değildi, bu nedenlerle Beşiktaş'ta oynamaya devam edemedi, Atışalanıspor'a döndü ve  34 ay  daha oynadı. Galatasaray A2 takımına karşı oynadığı hazırlık maçında  forma giyen Emre, daha 13 yaşında olduğu için rakip takımın teknik direktörü Recep Yazıcı'nın dikkatini çekmiştir. Recep Yazıcı ise bir röportajında ​​olayı şöyle anlatıyor; "Galatasaray genç takımı olarak Atışalanıspor'a karşı hazırlık maçı oynadık. Emre Çolak henüz 13 yaşında olmasına rağmen dikkat çekici bir ayak hakimiyeti olan bir oyuncu olarak gözüme çarptı. Maç boyunca şaşkınlıkla ona baktım. Emre Çolak 20 ceket ve 5 top karşılığında Galatasaray'ın altyapısında topu koşturmaya başladı" dedi.

Emre Çolak Maaşı Ne Kadar?

Emre Çolak’ın maaşının ne kadar olduğu araştırılan bir konu haline gelmiştir. Ünlü futbolcu Emre Çolak’ın son bilinen maaşı yıllık 4 milyon Euro’dur.

Emre Çolak Hangi Takımda Oynuyor?

Emre Çolak’ın hangi takımda oynadığı pek çok insanın merak ettiği bir konu olmuştur. Emre Çolak şu anda İstanbul Başakşehir FK’de 52 numara ile orta sahada oynamaktadır.

Emre Çolak Aslen Nereli?

Emre Çolak’ın aslen nereli olduğu merak edilmektedir. İstanbul, Eminönü’nde dünyaya gözlerini açan Emre Çolak, hem anne hem de baba tarafından aslen Ordu, Mesudiyeli’dir.

Emre Çolak Annesi Kim?

Emre Çolak’ın annesinin kim olduğu araştırılmaktadır. Emre Çolak’ı dünyaya getiren annesinin ismi Nurgül Çolak’tır.

Emre Çolak Boyu Kaç?

Emre Çolak’ın boyunun kaç olduğu merak edilen bir konudur. Ünlü futbolcu Emre Çolak’ın boyu 1 metre 68 santimetredir.

Emre Çolak Değeri Ne Kadar?

Son bilinen verilere göre ünlü futbolcu Emre Çolak’ın piyasa değeri 450.000 Euro olmaktadır.

Emre Çolak Eşi Kimdir?

Emre Çolak’ın eşinin kim olduğu merak edilmektedir. Ünlü ve başarılı futbolcu Emre Çolak, evli olmadığı için herhangi bir eşi bulunmamaktadır.

Emre Çolak Hangi Takımlarda Oynadı?

Başarılı futbolcu Emre Çolak; Galatasaray, İstanbul Başakşehir FK, Al Wahda, Fatih Karagümrük, Deportivo La Coruna takımlarında forma giymiştir.

Emre Çolak Kaç Yaşında?

Uzun yıllardan beri başarıları ile adından söz ettiren ünlü futbolcu Emre Çolak, 1991 doğumlu ve 31 yaşındadır.

Emre Çolak Sevgilileri Kimdir?

Emre Çolak’ın 2017 yılında magazine yansayan sevgilisi ünlü ve başarılı bir şarkıcı olan Ece Seçkin’dir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir