Ebru Gündeş Ve Hadise Arasında Ne Oldu?

Ebru Gündeş Ve Hadise Arasında Ne Oldu?
12.11.2022 16:06
Şarkıcı Hadise magazin gündeminden düşmeyen ünlü bir isim. Hadisenin hakkında merak edilen çok şey var. Peki Ebru Gündeş ile Hadise arasında ne oldu, hangi takımlı, Kaan Yıldım ile neden ayıldı? Hadise neden boşandı, üniversite okudu mu, nereden mezun, gerçek adı nedir? Merak edilenler yazımızda.

İkisi de bir dönem O Ses Türkiye yarışma jürisi olan Hadise ve Ebru Gündeş’in arasında, yarışma sırasında soğuk rüzgarlar esti.

Bunun sebebi olarak ise ortaya şok bir iddia atıldı. İddiaya göre Hadise Ebru Gündeş’in eski eşi Reza  Zarrab ile henüz evliyken, aşk yaşadığı yönündeydi. Uzun süre magazin gündeminde ana başlık olarak kalan bu olay sonrasında Hadise O Ses jüri üyeliğinden çekildi.

Hadise Hangi Takımlı?

Hadise 2009’da Türkiye’yi Eurovision yarışmasında temsil etmiş ve 4.olmuştur. 1985’ Belçika Mol doğumlu bir Türk işçi ailenin 2.kızı olarak dünyaya gelmiştir. Hadise koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Yaptığı bir açıklamada “ ben Galatasaraylıyım. Mesleğimi ne kadar çok seviyorsam, Galatasaray’ı da o kadar çok seviyorum“ demiştir.

Kaan Yıldırım Ve Hadise Neden Ayrıldı?

Oyuncu Kaan Yıldırım ve Hadise, ilişkilerinin en başından beri yakın takibe alınan bir ikiliydi. Paylaştıkları her fotoğraf, paylaştıkları her twit insanlar tarafından yakından izleniyordu. Bu sebeple ilişkileri çalkantılı bir ilişki halini almıştı.

Daha sonrasında iki tarafın instagram üzerinden yapmış oldukları basın açıklamasında dostça ayrıldıklarını duyurdukları aynı yazıyı paylaştılar. Çift bundan kısa bir süre sonra tekrar barıştı ve evleneceklerini duyurdular.

Hadise’nin Reza Zarrab ile aşk dedikodularının ortaya çıkmasının ardından çiftin, bu olayın üzerine tekrar ayrılma kararı aldığı iddia edildi.

Hadise Neden Boşandı?

4 ay önce basına tamamen kapalı bir şekilde, aile ve yakın dostların katıldığı bir törenle Çırağan Sarayı’nda evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler tek celsede boşandı. Taraflar duruşmaya katılmazken, kendilerini avukatları temsil etti.

Mahkemeye sunulan dilekçe de davacı taraf olan Hadise’ye davalı taraf Mehmet Dinçerler’in psikolojik baskı yapması, sanat hayatını etkileyecek tarzda tavır ve tutumları, giyimine, sanatçı kişiliğine, özlük haklarına müdahale etmesi gibi sebepler belirtilerek mahkemeye sunuldu.

Zaten evliliğin fiilen sona ermiş olduğunu, ayrı evlerde yaşamaları da göz önünde bulundurularak dava çok kısa bir sürede boşanma ile sonuçlandı. Tarafların birbirlerinden maddi-manevi bir talepleri bulunmadı.

Hadise Üniversite Okudu Mu?

Hadise 2003 yılında doğum yeri olan Belçika’nın Mol kasabasında, yerel güzellik yarışmasına katıldı. Burada da keşfedildi. Kendisi toplamda 5 farklı dili, ana dil seviyesinde konuşabilmektedir. Belçika Hasselt Üniversitesi- Pazarlama bölümü diplomasına sahiptir.

Hadise Nereden Mezun?

Hadise, İngilizce, Almanca, Fransızca, Flemenkçe, flamanca gibi dilleri ana dil seviyesinde konuşabiliyor. Kendisi Belçika’da bulunan Provinciale Hogeschool Limburg Yüksekokulu’nda ekonomi ve çağdaş diller bölümünden mezundur. Ayrıca Hasselt Üniversitesi Pazarlama bölümü diploması vardır.

Hadise Gerçek Adı Nedir?

22 Ekim 1985 Belçika Mol doğumludur. Aslen Sivaslı’dır.  Biri erkek ikisi kız 3 kardeşi vardır. Gerçek adı Hadise Açıkgöz’dür.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir