Dünyanın En Popüler Optik Atasun Optik Hakkında Merak Edilenler

Dünyanın En Popüler Optik Atasun Optik Hakkında Merak Edilenler
24.06.2022 11:35
Dünya markalarını ayağımıza getiren Atasun Optik, Türkiye’de şubelerini genişletiyor. Dünyanın popüler gözlük markalarına kolay erişim sağlayan Atasun Optik, markasına özgü piyasaya sürdüğü ürünler ile de dikkat çekiyor. Dünyanın en popüler optik markası Atasun Optik hakkında merak edilenler araştırılıyor.

Atasun Optik dünyanın en popüler optik markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Atasun Optik; 2007 yılında 44 ülke dâhilinde 7.000’den fazla noktası ve 37.000’den fazla çalışanıyla optik sektörünün küresel liderlerinden olma konumunda yer almıştır. Dünyanın bilinen optik markalarına erişimi kolaylaştıran Atasun Optik, artan rağbet üzerine kendi markasına özgü ürünler de piyasaya sürmeye başladı. Lens, optik, güneş gözlüğü ve aksesuar gibi çok çeşitli ürün ağına sahip olan Atasun Optik’in Türkiye’nin pek çok şehrinde şubelerine rastlamak mümkün.

Atasun Optik Markasının Sahibi Kimdir?

Atasun Optik markası, sektörün önemli markaları arasında yer bulmayı başardı. Kısa süre içerisinde rakiplerinin önüne geçerek büyük bir rağbet alan Atasun Optik, dünya markalarına ait güneş gözlükleri, optik gözlükler, kontakt lensler ve aksesuarlara erişim sağlıyor. Atasun Optik markasının sahibi kim olduğu hayli popüler olan bu marka için merak edilen ve araştırılan konular arasında yer buluyor. Atasun Optik markasının CEO’sunun Nihat Aydın olduğu ancak sahibinin son satın alımlar sonucunda GrandVision N.V. olduğu söyleniyor.

Atasun Optik Ne Zaman Kurulmuştur?

Atasun Optik; 2007 senesi içerisinde 44 ülke dâhilinde 7.000’den fazla noktasıyla ve 37.000’den fazla çalışanı ile optik perakende sektörünün küresel liderlerinden kabul edilen GrandVision’un %100 iştiraki sayesinde Türkiye’de hizmet vermeye başladı. Buradan hareketle Atasun Optik’in Türkiye’de resmi olarak 2007 senesinde faaliyete başladığını söylemek mümkün.

Atasun Optik Türk Markası Mıdır?

Atasun Optik markası ismi nedeni ile sık sık Türk markası olarak değerlendirilmektedir. Bu da bilmeyen bir kişi için Atasun Optik’in Türk markası olup olmadığının sorgulanmasına neden oluyor. Atasun Optik Türk markası olmamakla birlikte, 1891 yılında faaliyete geçen Hollanda merkezli GrandVision’a aittir.

Atasun Optik’in Kullandığı Camların Markası Nedir?

Atasun Optik’in kullanmış ve sunmuş olduğu tüm ürünler kaliteleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Atasun Optik’in kullandığı camların markasının ne olduğu kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Atasun Optik’in kullandığı camların markasının genelde gözlükten gözlüğe göre farklılık gösterdiğini söylemek mümkün. Bu sebeple tek bir cam markasından söz etmek mümkün değil. Atasun Optik’in kullandığı camların markasının ne olduğu hakkında net bilgilere sahip olmasak da markanın kendi üretim ürünlerinde kendi markasına ait camları kullandığı söyleniyor. Dünya markalarına ait ürünlerin cam markalarının, markaların kendilerine ait olduğunu belirtmekte fayda var.

Atasun Optik’te Hangi Markalar Var?

Atasun Optik, Türkiye’nin önde gelen optik firmaları arasında yer buluyor. Atasun Optik’te hangi markaların bulunduğu aktif optik alışverişlerini buradan yapanlar tarafından araştırma konusu haline dönüştürülüyor. Atasun Optik’te Armani Exchange, Hugo Boss, Burberry, Bvlgari, Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Gucci, Guess, Inesta, Mustang, Michael Kors, Oakley, Osse, Prada, Puma, Ray-Ban, Vogue, Tommy Hilfiger gibi markalar yer alıyor. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MODA Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir