Dota Winter Wyvern Özellikleri Nelerdir?

Dota Winter Wyvern Özellikleri Nelerdir?
28.07.2022 17:03
Dota winter wyvern yetenekleri nelerdir, dota winter wyvern ultisi nedir, dota winter wyvern hikâyesi nedir, dota winter wyvern nasıl oynanır,dota winter wyvern seslendirmeni kimdir, dota winter wyvern aghanim'in asası nedir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Birçok büyük şair gibi, Auroth da sadece yazmak için zaman istiyor ama Winter Wyvern'in hayatı kesintilerle dolu. Eldwurm destanlarının uzun ve renkli bir tarihi vardır, ancak bazıları, son büyüklük çağından bu yana Eldwurm Eddas'a eklenen birkaç satırla, kalan ejderha bilginlerinin bir zamanlar olduğu kadar üretken olmadığından korkuyor. Auroth yakınıyor: "Hayatta zaferden ve düşmanlara hükmetmekten daha fazlası olduğunu unutuyoruz. Hayatlarımızı aynı zamanda yaratıcı ifade arayışı içinde yaşamalıyız." İlham almak için kitap toplayarak araştırma gezilerine çıkıyor. Ancak tüm bu araştırmalar çok dikkat dağıtıcı olabilir ve yazmaya olması gerekenden daha az zaman harcar. İninde gizlenmesi ve Edda'lara eklenmesi gerektiğini bilmesine rağmen, kendini güçlü düşmanlara karşı destansı savaşlarda bulur. Kaleleri yağmalıyor, eski kütüphaneleri yağmalıyor... ve bu süreçte şanını yüceltirse, kendi kendine bunun yalnızca araştırmasının bir yan etkisi olduğunu söylüyor. Gerçek şu ki, savaş alanındaki yeteneği ve gücü efsanevi olsa da, bilimsel çalışmaları şimdiye kadar edebi beğeni topladı. Ancak kahramanlık irfanının bir kahramanı olarak durmaktan memnun değil. Onu da yaratmak istiyor.

Dota Winter Wyvern Yetenekleri Nelerdir?

·        Winter Wyvern kutup rüzgarıyla süzülüp, engelsiz hareket ve nefesinin her saldırı buz kesiğine sebep olmasını sağlamakta. Süzülürken saldırıları daha çabul ve daha uzağa ulaşmakta ve o anki canlarına dakikada %6.0 zarar veren büyü hasarıyla yavaşlatmakta. Aynı vakit görüşü gecenin serinliğine karşı kuvvetlenir, süzülürken geceleri 400.0 çok gece görüşü sağlamakta.

·        Düşmana doğru kırılgan buzdan bir top atar. Buz çarpma zamanında parçalanır, 500.0 yarıçap etrafındaki düşmanlara zarar veren kıymıklar saçar ancak ana hedefe etki sağlamaz. Bu kıymıklar araclığıyla vurulan hedefler %30.0 yavaşlar.

·        Bir dostu buzlu bir tabakayla örtüp, katı bir biçimde dondururken saniye başına temel bir değerin yanında maksimum sağlıklarının bir yüzdesiyle iyi eder. Tabaka bütün fiziksel zararları engeller.

Dota Winter Wyvern Ultisi Nedir?

Düşmana doğru kırılgan buzdan bir top atar. Buz çarpma zamanında parçalanır, 500.0 yarıçap etrafındaki düşmanlara zarar veren kıymıklar saçar ancak ana hedefe etki sağlamaz. Bu kıymıklar araclığıyla vurulan hedefler %30.0 yavaşlar.

Dota Winter Wyvern Hikâyesi Nedir?

Birçok büyük şair gibi Auroth da yalnızca şiir yazmak adına zaman arzuluyor fakat Winter Wyvern’ın hayatı sektelerle dolu. Eldwurn’ün epiklerinin uzun ve renkli bir hikâyesi bulunmakta ama bazıları, son yücelik çağından bu zamana Eldwurn Eddas’a eklenen birkaç dize ve kalan ejderha âlimlerinin eskiden oldukları gibi üretken olduklarını düşünmemekte. Auroth hayıflanarak: “yaşama, zafer ve düşman üstüne üstünlük kurmak haricinde daha çok şey olduğunu unutuyoruz. Yaşamlarımız aynı vakit yaratıcı dışavurumun ardından de geçirmeliyiz.” diyor. Kitapları adına bir ilham kaynağı bulmak niyetiyle araştırma gezilerini yapmaya karar veriyor. Fakat tüm bu araştırma dikkat dağıtıcı olmakta ve şiir yazmak adına harcaması gerekenden daha az zaman harcamasına sebep oluyor. Mağarasında kalıp Eddas’a ekleme yapması gerektiğini bilmesine karşın sık sık kendisini, kuvvetli düşmanlara karşı mücadele ettiği epik savaşlar içinde buluyor. Kaleleri, kadim kütüphaneleri yağmalamak ve eğer bu sırada kendine şan edinirse, kendisine bunun yalnızca, araştırmasının bir yan etkisi olduğunu bilmekte. Gerçek şu ki; Gücü ve kabiliyeti savaş bölümünde efsanevi olsa bile âlimsel zahmetleri bu vakitte kadar pek edebi bir övgüyle neticelenmedi. Fakat kahramanca bir hikâyenin başkahramanı şeklinde kalmakla yetinmekten memnun olmadı, Auroth. O aynı vakit bu hikâyeyi yaratmak da istemekte.

Dota Winter Wyvern Nasıl Oynanır?

Magic Stick, Winter Wyvern'e bir takım savaşında bir önemli büyü daha yapmaya yetecek kadar uzun süre hayatta kalmasını sağlayan ani can ve mana verir.  Boots of Speed, Winter Wyvern'in cansız hareket hızını iyileştirmeye yardımcı olacak, özellikle Arctic Burn ile pozisyon almak veya kovalamak/kaçmak için kullanışlıdır.

Dota Winter Wyvern Seslendirmeni Kimdir?

Dota winter wyvern seslendirmeni kimdir sorusu oyunun hayranları tarafından araştırılıyor. Ancak yapılan araştırmalar sonucu bu sorunun cevabını bizde bulamadık.

Dota Winter Wyvern Aghanim'in Asası Nedir?

Dota winter wyvern aghanim'in asası nedir sorusu merak ediliyor. Ancak yaptığımız araştırmalar neticesi maalesef bu sorunun cevabını bulamadık.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir