Dolap Uygulaması Ne Kadar Komisyon Alıyor?

Dolap Uygulaması Ne Kadar Komisyon Alıyor?
02.06.2022 14:48
Dolap uygulaması; uygun fiyata alışveriş ve kullanılmayan eşyaların değerlendirilebildiği bir platform olarak karışımıza çıkıyor. Dolap uygulaması son zamanların en çok kullanılan alışveriş platformları arasında yer alıyor. Dolap uygulaması kargo ücreti 2022 yılı için ne kadar olduğu ve daha birçok bilinmeyen konular uygulama içi kullanıcıların yakın merceği altına alınmış durumda.

Dolap uygulaması kullanıcıların artık kullanmadıkları ya da hiç kullanma şansı olmamış ürünleri satışa sunup para kazanabildikleri bir platform olarak nitelendiriliyor. Dolap uygulaması politikası sebebiyle satış yapan kullanıcılardan bir miktar komisyon alıyor. Dolap uygulaması komisyon oranları;

0-50 TL arasındaki satışlar için 6.5 TL

50 TL ile 1.000 TL arasındaki satışlarda fiyat üzerinden %13 komisyon oranı

1.000 TL ve üzeri satışlar için sabit 130 TL oranında komisyon şeklinde sıralanıyor.

Dolap Uygulaması Kargo Kodu Nasıl Alınır?

Dolap uygulaması kargo kodu almak için;

Siparişinizi oluşturduktan sonra ‘’Sipariş Detayı’’ kısmına giderek ‘’Kod almak için kargo firması seç’’ alanına tıklayın.

Açılan liste üzerinden kotası henüz dolmamış kargo firmalarından birini seçebilirsiniz.

Sipariş detayında sayfa üzerinden kargo kodunu göremezseniz, fatura bilgilerinizi girmeniz gerekebilir.

Dolap Uygulaması Tatil Modundan Nasıl Çıkılır?

Dolap uygulaması kullanıcıları çeşitli sebepler ile butikleriyle ilgilenemedikleri süre boyunca tatil modunu açabiliyorlar. Dolap uygulaması hesabını tatil modundan çıkarmak ise son derece basit. Dolap uygulaması tatil modundan çıkmak için; ‘’Butiğim’’ menüsüne gidin. Menü içi seçeneklerden tatil moduna erişin ve kapat tuşuna basın.

Dolap Uygulaması Öne Çıkarma Limiti Nedir?

Dolap uygulaması kullanıcıları için ürünlerinde öne çıkarma özelliği bulunuyor. Uygulama içi öne çıkarma seçeneği sunan bu sistem limitli bir şekilde işliyor. Dolap uygulaması öne çıkarma limiti günde 1 kere tanımlanıyor. Öne çıkarma limiti 24 saat içerisinde yenileniyor.

Dolap Uygulaması Öne Çıkarma Ücretli Mi?

Dolap uygulaması öne çıkarma özelliği ile kullanıcıların ürünlerinin görünürlüğü artıyor. Dolap uygulaması öne çıkarma günde 1 kere olacak şekilde kullanıcılara ücretsiz olacak şekilde tanımlanıyor. Dolap uygulaması harici olarak ücretli şekilde öne çıkarma özelliği bulundurmuyor.

Dolap Uygulaması Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Dolap uygulaması anlaşmalı kargo şirketleri ile ortak çalışma sürdürüyor. Buna göre dolap uygulaması; MNG Kargo, PTT Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo gibi kargo şirketleri ile çalışıyor.

Dolap Uygulaması Güncelleme Nasıl Yapılır?

Dolap uygulaması güncelleme nasıl yapılacağı da kullanıcılar tarafından araştırılıyor. Dolap uygulaması güncelleme yapmak için, uygulama marketinizi ziyarete edebilirsiniz. Uygulama marketi üzerinde yeni bir güncelleme var ise tek tuş ile güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dolap Uygulaması Kargo Nasıl Gönderilir?

Dolap uygulaması kargo işlemlerini anlaşmalı olarak tanımlanan MNG Kargo, PTT Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo gibi şirketler ile gönderebilirsiniz. Dolap uygulaması kargo göndermek için; öncelikle siparişinizi oluşturun. Sipariş detayı bölümüne gidin. Burada kod almak için kargo firması seç sekmesini seçin. Kotası dolmamış kargo firmalarından biri seçerek kodunuzu alın ve söz konusu kargo şirketi aracılığı ile kargonuzu sahibine ulaştırın.

Dolap Uygulaması Sahibi Kimdir?

Dolap uygulaması sahibi kim olduğu da uygulama içi kullanıcıların dikkatini çeken sorular arasında yer buluyor. Dolap uygulaması sahibi Cenk Çivici, Yiğit Darçın ve Hande İzmirlioğlu gibi ortaklardan oluşan bir ekiptir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir