Danilo Zanna Hakkında Merak Edilenler

Danilo Zanna Hakkında Merak Edilenler
20.07.2022 14:00
Danilo Zanna boşandı mı, Danilo Zanna sevgilisi kimdir, Danilo Zanna masterchef ayrıldı mı, Danilo zanna çocuğu var mı, Danilo Zanna çalıştığı restoranlar nelerdir, Danilo Zanna eşi ne iş yapıyor vb. sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Danilo Zanna, 1982 senesinde İtalya’da dünyaya geldi. Aileden gelen aşçılık yeteneğiyle belli bir zaman yalnızca İtalyan mutfağına ilgi duyan Zanna, amcasının hastalanması ile beraber bir dönem Londra'da kaldı ve farklı kültür mutfaklarıyla çalışmaya başladı. Bir hafta sonu için İstanbul'a tatile geldiği esnada eski eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştı ve dünya evine girdi. Türkiye'de yerleşme karar vermesinin ardından İtalyan ve Türk mutfağından oluşan bir restoran açtı bir süre sonra burayı kapattı. TV ekranlarına çıkmaya başlamasıyla geniş kitleler aracılığıyla tanımaya başlayan Danilo Zanna, "İtalyan İşi", "Elin Oğlu" ismli programların haricinde Gupse Özay’ın "Görümce" adında Sinema filminde yer aldı. Son olarak MasterChef yarışmasında jüri üyesi olması ile beraber ünü artan İtalyan Şef, "Danilo Zanna ile İtalyan İşi Komedi" isimli tek kişilik gösteriye de imzasını  attı. İtalyan Şef bir süre önce oğlunun annesi Türk aşkı Tuğçe Demirbilek ile yollarını ayırdı.

Danilo Zanna Boşandı mı?

Seyahat niyetiyle Türkiye’ye gelen İtalyan Danilo Zanna, 2012 senesinde Tuğçe Demirbilek ile dünya evine girdi. 2013'te çift oğulları Zeno Tibet’i kucaklarına aldı, şiddetli geçimsizlik sebebiyle önce evlerini ayıran, sorasında ise anlaşmalı boşanma davası açan ikili 17 Aralık 2021 tarihinde İstanbul 12. Aile Mahkemesi’nde görünen davayla tek celsede boşandılar.

Danilo Zanna Sevgilisi Kimdir?

Eşiyle boşandığı dönem yarışmacı Pelin Zamanla adı aşk dedikodularına karışan Danilo Zanna konuyla ilgili hiçbir açıklamada bulunmadı ancak Pelin Zaman o dönem şarkıcı Gökhan Akar ile birlikte olduğunu dile getirdi. Bir süre sonra kırkıncı yaş gününü kutlayan Danilo Zanna’nın yanında yeni sevgilisi Eda Alkaya olduğu göründü.

Danilo Zanna Masterchef Ayrıldı mı?

MasterChef'in sevilen jürilerinden Danilo Zanna, eşiyle boşandıktan sonra birkaç bölüm yarışmada yer almamış ancak ilerleyen bölümlerde yarışmaya geri dönmüştür.

Danilo Zanna Çocuğu Var mı?

2012 senesinde Tuğçe Demirbilek ile dünya evine girdi.  Bu evlilikten 2013'te çift oğulları Zeno Tibet adında oğlu olan Danilo Zanna eşinden geçtiğimiz aylarda boşandı.

Danilo Zanna Çalıştığı Restoranlar Nelerdir?

Danilo Zanna'nın henüz bir restoranı bulunmamaktadır, ancak yakın zamanda bir restoran açacağı tahmin edilmektedir

Danilo Zanna Eşi Ne İş Yapıyor?

Danilo Zanna eski eşi Tuğçe Demirbilek’in ne iş yaptığına dair internette çok fazla bir bilgi yoktur. Ancak sosyal medya hesaplarına bakarak Tuğçe Demirbilek’in yoga eğitmeni olduğunu söyleyebiliriz.  

Danilo Zanna Tibet Dövmesi Anlamı Nedir?

Danilo Zanna göğsündeki dövmeyle dikkatleri üstüne çekti. Dövmede ünlü şefin oğlunun adı ve roma rakamıyla oğlunun doğum tarihi (2 Mayıs 2013) yazılı olduğu öğrenildi.

Danilo Zanna Ailesi Kimdir?

Seyahat niyetiyle Türkiye’ye gelen İtalyan şef Danilo Zanna, 2012 senesinde Tuğçe Demirbilek ile dünya evine girdi. Bu evlilikten  2013 senesinde çift oğulları Zeno Tibet’i kucaklarına aldı, şiddetli geçimsizlik sebebiyle önce evlerini ayıran, sorasında ise anlaşmalı boşanma davası açan ikili 17 Aralık 2021 tarihinde İstanbul 12. Aile Mahkemesi’nde görünen davayla tek celsede boşandılar.

 

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir