Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arefe Günü İçin İki Müjde Duyurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arefe Günü İçin İki Müjde Duyurdu
29.03.2023 17:08
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, parti toplantısında bir konuşma gerçekleştirdi ve gündeme dair önemli değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, parti toplantısında bir konuşma gerçekleştirdi ve gündeme dair önemli değerlendirmelerde bulundu. Konuşmasında, Karadeniz Gazı'nın Filyos'a getirilmesi töreninin arife günü yapılacağını ve bu törenle birlikte millete güzel müjdelerinin de verileceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, iki bayramı bir arada yaşayacaklarını belirtti. Ayrıca, şimdiden iki müjdeyi de paylaşmak istediğini ifade etti.

"ELEKTRİKTE YÜZDE 15 İNDİRİME GİDİYORUZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşmada şu açıklamaları yaptı: "Elektrik faturalarında nisan ayından itibaren tüm abone gruplarında yüzde 15 indirim yapacağız. Sanayicilerimizin kullanımı için belirlenen doğalgaz tarifelerinde konut abonelerine göre daha yüksek olan tarifelerde ise nisan ayından itibaren yüzde 20 indirim yapacağız."

"1000 MADENCİ ALIYORUZ"

10 bin madencimiz deprem bölgesinde canla başla çalışarak milletimizin gönlünü kazandı. TTK'ya 1000 madenci alıyoruz.

Önceki gün Cumhurbaşkanı adayları belli oldu. YSK'nın açıklamasına göre benimle birlikte 4 aday bulunuyor. Bu gelişmenin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Milletimizin basireti ve ferasetine güveniyoruz. Milletimizin 14 Mayıs'ta ülkesi, kendisi ve geleceği için en doğru kararı vereceğine inanıyoruz. Milletin iradesi yine galip gelecek, Türkiye 20 yıldır sürdürdüğü demokrasi yolculuğunu yine sürdürecek. Bu tekerlek tümsekte kalmayacak. Türkiye Yüzyılı'nın inşasına kimse engel olamayacak. Kavgadan, kaostan başka hiçbir vaadi olmayan 7'li koalisyon kesin bir yenilgiye uğrayacak."

Mitinglerimizde yüksek sesli müzik kullanmayacağız. Muhalefetin aymazlığına rağmen biz taviz vermeyeceğiz. Böyle bir dönemde bile çıkar peşinde koşanlar itibar etmeyeceğiz. Eleştirilerimizi dillendireceğiz, hadsizliklere gereken cevabı da vereceğiz. Yalanlarla milletimizin kafasının bulandırılmasına müsaade etmeyeceğiz. Cumhurbaşkanlığının, cumhurbaşkanlığı yardımcılıklarının, bakanlıkların, milletvekilliklerinin, 'Ne vereyim abime' şeklinde bir işporta tezgahına çevrilmesinden rahatsızız."

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir