ÇGHB 2’nin Yeni Yıldızı Buse Kara Kimdir?

ÇGHB 2’nin Yeni Yıldızı Buse Kara Kimdir?
06.10.2022 12:12
ÇGHB 2’nin yeni yıldızı Buse Kara kimdir? Buse Kara kaç yaşında, boyu kaçtır, mesleği nedir ve aslen nereli? Buse Kara evli mi, sevgilisi var mı, nereden mezun ve ınstagram hesabı nedir? Ün kazanmaya başlayan bu başarılı oyuncu hakkındaki bilgileri yanıtladık.

Buse Kara, 1991 doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezundur. Oyunculuk serüvenine 2017 yılında 46 Yok Olan dizisi ile başlamıştır. Ve ardından Jet Sosyete dizisinde rol almıştır. Aynı zamanda eskrim sporu ile uğraşmaktadır. Şimdiler de ise Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, televizyon programında yer almaktadır. 

Buse Kara Kaç Yaşında?

Buse Kara, 1991 doğumludur. 2022 yılı itibarıyla 31 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezundur. Oyunculuk serüvenine 2017 yılında 46 Yok Olan dizisi ile başlamıştır. Şimdiler de ise Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, televizyon programında yer almaktadır. 

Buse Kara Boyu Kaçtır?

Buse Kara, 1991 doğumludur. Buse Kara, 1.70 boyundadır. Oyunculuk serüvenine 2017 yılında 46 Yok Olan dizisi ile başlamıştır. Şimdiler de ise Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, televizyon programında yer almaktadır. 

Buse Kara Mesleği Nedir?

Buse Kara, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezundur. Mesleği oyunculuktur. Oyunculuk serüvenine 2017 yılında 46 Yok Olan dizisi ile başlamıştır. Şimdiler de ise Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, televizyon programında yer almaktadır. 

Buse Kara Aslen Nereli?

Buse Kara, 1991 yılında doğmuştur. Aslen nereli ve nerede doğduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, televizyon programında oyuncu yer almaktadır.

Buse Kara Evli Mi?

Buse Kara, 1991 yılında doğmuştur. Evli olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, televizyon programında oyuncu yer almaktadır.

Buse Kara Sevgilisi Var Mı?

Buse Kara, 1991 yılında doğmuştur. Sevgilisi olup olmadığına dair herhangi bir bilgi internette bulunmamaktadır. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, televizyon programında oyuncu yer almaktadır.

Buse Kara Nereden Mezun?

Buse Kara, 1991 doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezundur. Oyunculuk serüvenine 2017 yılında 46 Yok Olan dizisi ile başlamıştır. Ve ardından Jet Sosyete dizisinde rol almıştır. Şu an Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, televizyon programında oyuncu yer almaktadır.

Buse Kara Instagram Hesabı Nedir?

Buse Kara, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosuna girdiğinden bu yana ün kazanmaya başlamıştır. Buse Kara’nın aktif olarak kullandığı Instagram hesabı vardır. Bu hesap ise @busekaraburada’dır. Bu kullanıcı adı ile arattığınızda kolaylıkla sayfasını inceleyebilir ve dilerseniz takip edebilirsiniz. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir