Balkan Ninnisi 10. Bölüm Full İzle: Aşk Hiç Bitmiyor!

Balkan Ninnisi 10. Bölüm Full İzle: Aşk Hiç Bitmiyor!
29.08.2022 16:47
30 Ağustos 2022 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Balkan Ninnisi 10. Bölüm ile heyecan ve azim hiç bitmiyor. Balkan Ninnisi dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Balkan Ninnisi 10. Bölüm Full İzle! Balkan Ninnisi 10. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Balkan Ninnisi 10. Bölüm ile sevenlerini heyecan dolu anlara şahitlik yapıyor. Balkan Ninnisi yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Balkan Ninnisi 10. Bölüm ile macera geliyor. Balkan Ninnisi 10. Bölüm ile TRT 1 ekranlarında sizlerle..

Balkan Ninnisi Son Bölümde Ne Oldu?


Güldaniye halanın konağa gelmesi ile birlikte kimsenin huzuru kalmaz. Gençleri evlendirmek için bekar adayları listeye alan Güldaniye hala, Ertan ve Ayşen’i evlendirmek için her türlü yolu denemeye kararlıdır. Bu duruma Neriman’ın çok üzüldüğünü gören Süleyman, halayı konağa getirdiğine pişman olur.

Tıraş gecesinde kalbi kırılan Jovanka ise, Ertan’ın tüm ısrarlarına rağmen Viyana’ya gitmek için yola koyulur. Ertan’ı unutmaya, kalbinden atmaya kararlıdır.

Öte yandan evden kovulan Süleyman, Arif ve Daniel, hiç beklemedikleri bir şekilde kendilerini büyük bir belanın içinde bulurlar. Onlara ulaşamayan konak halkı, panik içinde onları aramaya koyulur...

Balkan Ninnisi 10. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayın

Balkan Ninnisi 8. Bölüm Özeti

Konağa gelerek herkesin huzurunu kaçıran Güldaniye hala, Ertan’ı evlendirmek için yeni yöntemler uygulamaya hazırlanır. Onun tüm problemleri çözüp Ertan’ı evlendireceğine inanan Süleyman’ın ise keyfi yerindedir. Tapunun gerçek çıkması, konaktaki kavgayı iyice büyütmüştür. Ailelerin kim gidecek tartışmaları gün geçtikçe artarken Süleyman, Daniel’e bir teklifte bulunur, o da bu teklifi kabul eder. Bunu duyan Neriman ve Elena ise çılgına döner. Elena Daniel’i konaktan kovarken, öfkesine yenilen Neriman da abisine onu artık görmek istemediğini söyler. Bu arada Ertan’ı evlendirmek için yapılan ‘tıraş gecesi’ hüsranla sonuçlanmış, Ertan’a olan inancını o gece kaybeden Jovanka, duygularına karşılık bulamadığı için uzaklara gitmeye kalkmıştır...

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir