Antalya’da En Yeni Lazer Epilasyon Sistemi

Antalya’da En Yeni Lazer Epilasyon Sistemi
25.05.2023 14:47
Soprano Titanium, ödüllü Soprano Ice lazer epilasyon sistemlerinin en yeni versiyonudur. Günümüzde mevcut olan en eksiksiz lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir.

Alma Lasers firması tarafından geliştirilen Soprano Titanium, etkili sonuçları konforla birleştiren eksiksiz bir lazer epilasyon sistemidir. 4 cm² genişlikteki aplikatörü ve gelişmiş soğutma sistemi ile artık çok daha hızlı ve daha da ağrısız lazer epilasyon sunmaktadır. Antalya Lazer epilasyon merkezleri bu yeni sistemi benimsemiş ve hastalarına maximum verim sunmayı hedeflemiştir.

Soprano Titanium Genel Özellikleri

 Soprano Titanium FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylı bir sistemdir. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen sınıf II tıbbi lazer cihazıdır. Ülkemiz Sağlık Bakanlığı ÜTS (Ürün Takip Sistemi) sistemine kayıtlıdır. Soprano Titanium almış olduğu FDA onayı ile vaat ettiği tedaviyi çevre doku ve organlara zarar vermeden gerçekleştirdiğini kanıtlamıştır. Antalya Soprano Titanium merkezleri ile güvenilir lazer epilasyon seansları mümkündür.


Soprano Titanium, lazer epilasyon yöntemi diğer lazer epilasyon tedavilerinden farklıdır. Patentli SHR (Super Hair Removal) Teknolojisi ile kıl folikülleri kademeli olarak ısıtılır. Cilt yüzeyinde adeta masaj yapar gibi hareket ettirilen aplikatör ile hasta konforu artar. Tekli lazer atımları yapan sistemlerdeki gibi yoğun ısı hissedilmez. Özel 3D teknolojisine sahip Soprano Titanium, etkili üç lazer dalga boyunu tek bir aplikatörde birleştirerek aynı anda farklı doku derinliklerini ve kıl folikülü içindeki farklı anatomik yapıları hedefler.

Soprano ICE ve Platinum versiyonlarındaki ICE teknolojisi, Soprano Titanium'da ICE Plus'a yükseltildiği için cilt soğutma daha da etkili hale gelmiştir. ICE Plus, hastaya son derece konforlu bir tedavi deneyimi sunan gelişmiş bir soğutma sistemidir. Cilt yüzeyini soğutarak yüzeysel cilt yanıklarını önler. ICE Plus sistemi seanslarının mümkün olan en acısız şekilde gerçekleşmesini sağlar. Soprano Titanium etkin cilt soğutması sistemi sayesinde ayva tüylerinde hiçbir aktivasyona ve yayılmaya neden olmaz. Bu nedenle yüz bölgesinin lazer epilasyonunda da çok tercih edilen bir cihazdır.

Soprano Titanium 4 cm² genişliğindeki Quattro aplikatörü ile uygulama süresini %40 kısaltır.

Soprano Titanium Tedavisi Kaç Seans Önerilir?

Soprano Titanium ortalama 6-8 seans önerilir. Lazer epilasyon seans sayısının belirlenmesinde kişinin cilt rengi, kıl rengi, kıl kalınlığı ve kıl yoğunluğu gibi faktörler rol oynar. Ayrıca uygulama yapılacak alana göre de seans sayısı farklılık gösterebilir. Örneğin; bacak ve koltuk altı lazer epilasyona daha erken yanıt verirken erkek sırt bölgesi için daha fazla seans gerekebilir. Etkili ve kalıcı sonuçlar için önerilen lazer epilasyon seanslarının tamamlanması gerektiği unutulmamalıdır. 


Soprano Titanium vücut tüyleri için 6 hafta ara ile, yüz tüyleri için de 4 hafta ara ile uygulanır. Kıl büyüme döngüsüne göre belirlenen bul seans aralığı, ilerleyen seanslarla birlikte vücut için 8 haftaya kadar çıkar. Soprano Titanium tedavi süreci hakkında detaylı bilgiye Antalya Lazer Epilasyon Merkezleri tarafından ulaşabilirsiniz.

Soprano Titanium Seans Ücretleri Nedir?

Soprano Titanium seansları için standart bir ücretlendirme yoktur.Soprano Titanium seans fiyatları bölge sayısına, kişinin cilt ve kıl yapısı gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yalnızca Gerçek Buz lazer epilasyon cihazları ile hizmet veren merkezlerin listesi için https://www.buzlazer.com

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir