Ali Koç'tan Şok Açıklama: ''Rakibimiz Her Şeye Maydanoz Oluyor''

Ali Koç'tan Şok Açıklama: ''Rakibimiz Her Şeye Maydanoz Oluyor''
30.07.2022 20:28
Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklama yapan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray hakkında şok ifadeler kullandı. Peki, Ali Koç Galatasaray'a yönelik hangi sert sözleri kullandı? Açıklamanın ayrıntıları neler? İşte, haberimizin detayları...

Galatasaray'ın adını belirtmeden konuşan Ali Koç, yaptığı açıklamada; "Bir camia var ki yönetimi, başkanı, kim olursa olsun bizim camiamıza her konuda maydanoz oluyor. Biz, ayrıştırmayı değil, birleştirmeye odaklıyız. Bu ülkeyi ayrıştıran o kadar çok unsur var ki, futbol bunun başında gelmemeli." dedi.

Rakip Takım Sürekli Maydanoz Oluyor

Joao Pedro transferini hakkında Galatasaray'a gönderme yapan Ali Koç "Sürekli bizimle ilgili karalamalar var. Bir oyuncu istiyoruz ve ya gönderiyoruz, birçok şey yazılıyor. Hile yapıyormuşuz gibi birçok şey. Sürekli rakip takım maydanoz oluyor. Sosyal medyada örgütlü saldırılar düzenliyorlar. Biz bir transferi yapınca yok hile var, yok usulsüzlük var... Bir futbolcuyu öve öve bitiremiyorlar. Biz devreye girip o futbolcuyu aldığımızda, o futbolcu kötü oluyor. Her konuya maydanoz olan rakibimiz, bu konulara da maydanoz oluyor." ifadelerini kullandı.


Ali Koç: Fenerbahçe'ye Hakaret Edemezsiniz

Ali Koç aynı zamanda açıklamalarında; "Dışişleri Sözcüsü ve Büyükelçi'nin bizden özür dilemesi lazım. Herhalde medyadan ve her şeye maydanoz olan rakip takımların sosyal medyadaki paylaşımlarından etkilendiniz. Fenerbahçe'ye hakaret edemezsiniz." ifadelerini kullandı. 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

SPOR Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir