Ahu Yağtu Formunu Nasıl Koruyor?

Ahu Yağtu Formunu Nasıl Koruyor?
17.11.2022 22:32
Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu oyunculuk ve modellikle ilgilenmektedir. Ahu Yağtu formunu nasıl koruyor, hangi dizilerde oynadı? Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz nasıl tanıştı, Ahu Yağtu hangi okul mezunu, Cem Yılmaz Ahu Yağtu’ya ne kadar nafaka veriyor gibi konuları sizler için araştırdık.

2013 yılında Cem Yılmaz ile boşanan Ahu Yağtu’nun formu birçok takipçisi tarafından merak edilmektedir. Kendisine formunun sırrı sorulduğunda yüzünü haftada iki kez soda ile yıkadığını söylemiştir. Aynı zamanda sebze ağırlıklı beslendiğini söyleyen fit oyuncu takipçileri tarafından çok dikkat çekmektedir.

Ahu Yağtu Hangi Dizilerde Oynadı?

Ahu Yağtu şimdiye kadar 5 dizide rol almıştır. Bunlardan ilk 2003 yılındaki Kampüsistan isimli dizidir. Ardından güzel oyuncu 29-30 isimde 2006 yılında rol almıştır. 2007 yılında ise birçoğumuzun severek izlediği Kavak Yellerinde oynamıştır. 2014-2017 yıllarında Paramparça dizisinde Candan rolünü canlandırmıştır. 2017 yılında ise Kadın dizisinde ekranlara çıkmştır.

Ahu Yağtu'nun İlk Eşi Kimdir?

Ahu Yağtu’nun günümüze kadar 2 eşi olmuştur. Hepimiz Cem Yılmaz ile evlendiği zamanlarda ilk evliliğini yaptı sansak da Ahu Yağtu’nun, Cem Yılmaz’dan önce bir evliliği daha olmuştur. 2000 yılında 22 yaşında iken Kenkat Doğan Akçura ile evlenmiş evlilikleri 5 yıl sürmüştür.

Ahu Yağtu İle Cem Yılmaz Nasıl Tanıştı?

Cansu Dere ile ayrıldığı zamanlarda Ahu Yağtu ile tanışmıştır. Cansu Dere ile birlikteyken kendisine yardımcı olup Dere’nin çalıştığı ajansla çalışmasına yardımcı olmuştur. Ayrılıktan sonraki süreçte Ahu Yağtu ile yakınlaşan Cem Yılmaz tecrübeli modeli sinemaya davet etmiştir. Sinema çıkışı magazine yakalanan çiftin bu birlikteliği herkes tarafından duyulmuş oldu. Cansu Dere arkadaşı Ahu Yağtu’yu görünce bu durum onun pek hoşuna gitmemişti ve Ahu Yağtu’ya görüştükleri bir mekanda hesap sordu. Bu durumdan rahatsız olan Yağtu, Cem Yılmaz ile birlikteliğine ara verdi. Ünlü komedyen bu olaylardan sonra birkaç ünlü isimle daha birlikte oldu. Bir müddet sonra Yağtu ile birlikte olan Cem Yılmaz mutluluğu Ahu Yağtu’da bulduğunu açıkladı.

Ahu Yağtu Hangi Okul Mezunu?

Güzelliğiyle birçoğumuzun dikkatini çeken İzmirli Model Ahu Yağtu eğitim hayatına doğduğu şehir İzmir’de başlamıştır. Ünlü model Özel İzmir Fatih Kolejinde lise eğitimini aldıktan sonra model olma hedefiyle İstanbul’a gitmeye karar vermiştir. Akademi İstanbul ve Şahika Tekand’ın stüdyolarında oyunculuk eğitimleri almıştır. Bu eğitimlerin ardından birçok reklam filminde rol aldı ve hedefi olan modellik için podyumlara da çıktı. İlk oyunculuk deneyimini ise 2001 yılında 90-60-90 dizisinde rol alarak yaşamış oldu.

Cem Yılmaz Ahu Yağtu’ya Ne Kadar Nafaka Veriyor?

2012 yılında Cem Yılmaz ile evlenip oğlu Kemal Yılmaz’ı dünyaya getiren Ahu Yağtu 2013 yılında Cem Yılmaz ile boşanmıştır. Boşanma kararından sonra birçok magazin severin merak konusu Cem Yılmaz’ın verecek olduğu nafaka miktarıydı. Cem Yılmaz oğlunun eğitimi için nafaka miktarını yüksek tutmak istemiştir. Ve oğlunun annesi olan Ahu Yağtu ile aylık 10.000 Dolar olacak şekilde nafaka sözleşmesi imzalamıştır.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir