Ah Nerede 6. Bölüm Full İzle: Oyunlar Oynanacak!

Ah Nerede 6. Bölüm Full İzle: Oyunlar Oynanacak!
11.08.2022 15:51
12 Ağustos 2022 tarihinde STAR ekranlarında yayınlanan Ah Nerede 6. Bölüm ile entrikalar hız kesmeden devam ediyor. Ah Nerede dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Ah Nerede 6. Bölüm Full İzle! Ah Nerede 6. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Ah Nerede 6. Bölüm sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Ah Nerede yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Ah Nerede 6. Bölüm ile macera geliyor. Ah Nerede 6. Bölüm ile STAR ekranlarında sizlerle..

Ah Nerede 6. Bölüm Full İzle


Zehra’nın uyku sırasında sayıkladıkları Zehra ve kızların başına dert açar. Ferit’in artık Zehra’nın geçmişiyle ilgili şüphelendiği şeyler vardır. Ferit, Zehra’dan aldığı belli belirsiz bilgilerin peşine düşerken, Zehra ve kızlar da Ferit’in hiçbir şey öğrenmemesi için türlü oyunlara girerler. Tüm bunlar olurken Ferit’i de geçmişinden gelen çok önemli bir misafir beklemektedir. Bu kişi Zehra ve Ferit’in oyunlarındaki dengeyi alt üst edecektir. Ancak Zehra’nın bundan daha önemli bir sorunu vardır; Cenker’in en büyük sırrı öğrenmesi an meselesidir.

Ah Nerede 6. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Ah Nerede Son Bölümde Ne Oldu?

Cenker’in kim olduğunu öğrenen Zehra ve Ferit zor anlar yaşar. Cenker’in olayın peşini Zehra, Cenker’i ilişkilerine inandırmak için can havliyle Ferit’i öper ancak daha sonra Ferit’in yüzüne nasıl bakacağını bilemez. Zehra Ferit’ten kaçmaya başlar. Ferit ise Cenker’in bu olayın peşini bırakmayacağını anlar ve Zehra ile olan ilişkilerini Cenker’in gözüne sokmak ister. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır çünkü Zehra, Ferit’ten utanıp ondan kaçmaya başlar. Zehra ve Ferit için yeni bir hikâye başlamaktadır.

Şerbetlioğlu kardeşlerin ise şirket mesaisi tam gaz sürer. İş hayatı üç delikanlıyı da değiştirmeye başlar. Yenilmezler Kulübü ise, bu defa bir başka ‘Feritzede’ olan Huriye’nin depresyondan çıkması için el ele verirler.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir