Ah Nerede 4. Bölüm Full İzle: Tartışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Ah Nerede 4. Bölüm Full İzle: Tartışmalar Hız Kesmeden Devam Ediyor!
28.07.2022 13:27
29 Temmuz 2022 tarihinde STAR ekranlarında yayınlanan Ah Nerede 4. Bölüm ile heyecan hız kesmeden devam ediyor. Ah Nerede dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Ah Nerede 4. Bölüm Full İzle! Ah Nerede 4. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Ah Nerede 4. Bölüm sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Ah Nerede yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Ah Nerede 4. Bölüm ile macera geliyor. Ah Nerede 4. Bölüm ile STAR ekranlarında sizlerle..

Ah Nerede 4. Bölüm Full İzle


Cenker’in kim olduğunu öğrenen Zehra ve Ferit zor anlar yaşar. Cenker’in olayın peşini bırakmaması ikiliyi giderek daha zor durumlara sokar. Zehra ve Ferit ortak hareket etmek zorundadır. Bir yandan birbirlerini yerken bir yandan da beraber hareket etmek zorunda kalmak ikisini de çok zorlar. Bu sırada Nihal, Burçak ve Sera, Ferit’in dikkatini çekmek için plan yaparlar; Zehra’ya Ferit’i nasıl etkileyeceği ile ilgili ders vermeye başlarlar. Zehra Ferit’le ilgili bilmediği yeni bir şey öğrenir ve bu onu çok şaşırtır; kim bilir belki Ferit’in içinde herkesi çok şaşırtabilecek biri vardır! Zehra’nın kafası karman çorman olur. Ancak sonunda yapmak zorunda kaldığı şey kendisini bile şoka sokar!

Ah Nerede 4. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Ah Nerede Son Bölümde Ne Oldu?

 Zehra ve kızların Ferit’ten alacakları intikam planı devam ederken, Ferit ve Zehra da ailelerin gözüne girmeye çalışırlar. Zehra Seniha’ya, Şerbetlioğlu ailesine uygun bir gelin olduğunu kanıtlamalı, Ferit de Ali’nin güvenini kazanmalıdır. Bu durum Ferit için olduğu kadar, kızlar için de önemlidir. Çünkü kızların planının devam etmesi, Ferit ve Zehra’nın ailelere karşı oynadıkları aşk oyununun devam etmesine bağlıdır. Kızlar tarafından kurulan oyundan haberi olmayan Ferit her geçen gün bir tuzağa çekilmektedir. Ancak Ferit’in de kızlara bir sürprizi vardır. Yenilmezler kulübü, Ferit’i üç ay gibi kısa bir zaman diliminde Zehra’ya aşık etme girişimlerine başlar. Kızlar Ferit’i aşık etme yöntemlerini düşünürken Zehra’nın merak ettiği ise; gerçek Ferit’in kim olduğudur. Ferit ise Zehra’dan bir an önce kurtulmak ister. Zehra arkasına yenilmezler kulübünü alırken Ferit, Seniha ve Perihan’ı alır. Ferit, Seniha ve Perihan’ın arasındaki gerginliği kullanarak oyunu kökten bitirmeye çalışır. Ancak ikilinin bilmediği şey, sırlarının zaten tehlike altında olduğudur.

 

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir