Acun Elini Korkak Alıştırmamış: Masterchef Jurilerinin Kazançları Dudak Uçuklattı!

Acun Elini Korkak Alıştırmamış: Masterchef Jurilerinin Kazançları Dudak Uçuklattı!
26.07.2022 15:44
Masterchef Türkiye 2022 sezonu ile ekranlara geri döndü. Birkaç senedir Türkiye'nin en ünlü insanları olan Masterchef jurileri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun aylık kazancı dudak uçuklattı. Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya ne kadar kazanıyor? Masterchef jurilerinin aldıkları ücret çok şaşırttı.

Türkiye'de en çok izlenen televizyon programları arasında yer alan MasterChef, yeni sezonda da vatandaşlar tarafından ilgi görüyor. Sezon başında şef Mehmet Yalçınkaya'nın maaş konusunda Acun'la ters düştüğü iddialarının ardından şeflerin maaşlarıyla ilgili ileri sürülen yeni iddia dikkat çekti.

Masterchef Jurileri Ne Kadar Para Alıyor?


Programın şefleri arasında yer alan Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın aylık olarak 200 ila 250 bin TL arasında maaş aldığı ve şeflerin yıllık toplam kazançlarının 1.5 milyon TL bandına çıktığı iddia edildi. Sosyal medya kullanıcıları bu haberlerle ilgili "Acun kesenin ağzını açmış" yorumunda bulundu.

Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan bir iddiaya göre; Mehmet Şef'in muhasebenin kapısına dayanarak, kendisinin Türk lirası, Somer Sivrioğlu'nun ise döviz üzerinden maaş almasına tepki gösterdiği ileri sürülmüştü. Ancak konuyla ilgili iddia resmiyet kazanmadı.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir