49 Yaşında Anne Olan Seray Sever, İkizlerini İlk Kez Gösterdi

49 Yaşında Anne Olan Seray Sever, İkizlerini İlk Kez Gösterdi
16.06.2022 22:56
Seray Sever ilk doğumunu gerçekleştirdi. Geçtiğimiz aralık ayında hamile olduğunu açıklayan Sever, bebeklerinin paylaşımını sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. Ayrıca hamilelik sürecinin zorlukları hakkında açıklama yapan Sever, hayranlarını duygulandırdı.

Bodrum'da sakin bir hayat süren oyuncu Seray Sever bir süre ekranlardan uzaklaşmayı tercih etmişti. 2018 yılında Eray Sünbül ile hayatını birleştiren Sever geçtiğimiz nisan ayında kızları Sofia ile Alya'yı kucaklarına almıştı. Planlı bir hamilelik süreci geçiren, ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Sever sosyal medya hesabından ikiz bebekleri Sofia ve Alya'nın fotoğraflarını ilk defa paylaştı. Nisan ayında da ikizleri Sofia ve Alya'yı kucağına alan Seray Sever Instagram hesabından ikizleriyle ilk pozunu paylaştı.

GEÇTİĞİMİZ ARALIK AYINDA HAMİLE OLDUĞUNU DUYURMUŞTU

Eray Sünbül ile mutlu bir evliliğe devam eden Seray Sever, geçtiğimiz aralık ayında sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile hamile olduğu haberini duyurmuştu.

Bir süredir Bodrum'da gözlerden uzak bir hayat geçiren Sever, "Çok emek verdik, çabaladık. Tam annemin hamile kaldığı yaşta hamile kaldım. Çok dua ettik, Allah da nasip etti. Bizimkisi planlı bir süreçti, Allah dualarımızı kabul etti. Hep ikiz bebek istiyordum. Allah gönlümüze göre verdi" ifadelerini kullandı.

Daha önce sekiz kez tüp bebek tedavisi aln ünlü sunucu, 19 Nisan'da Altunizade'de özel bir hastanede sezaryen doğum yapmış ve ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı.

Heyecanla beklediği ikizlerini kucağına alan ve hastane süreci hala devam eden Seray Sever, kendisinin ve ikiz bebeklerinin sağlık durumu hakkında şöyle konuşmuştu; “Çok şükür iyiyiz. Operasyon zorluydu. Doktorum ve doğum koçum beni çok güzel yönetti. Hastane sürecimiz devam ediyor, toparlanmaya çalışıyoruz. Bir hafta kadar daha buradayız. Çünkü zorlu bir operasyondu, 34’üncü haftada doğdular.”

Sever "Bebişlerin ideal kilolarına gelmelerini bekliyoruz. Sofia yanıma geldi, Alya şu anda kuvözde ama durumu çok iyi. Biraz daha kilo almasını bekliyoruz." Dedi Heyecan içerisinde olduğunu belirten Sever, "Sofia yanıma gelmeden önce hazırlık yapmaya başladım...

Sever heyecan içerisinde olduğunu belirterek "Onun için pembe gecelik giydim ve süslendim. Bugün ilk defa altını değiştirdim" ifadelerini kullanmıştı.

“ZORLU BİR DOĞUM SÜRECİYDİ”

Şimdilerde anne olmanın tadını çıkaran Seray Sever, Instagram hesabından ikizleriyle fotoğrafını paylaştı. Seray Sever, doğum sonrasında ilk defa bir programa konuk oldu. Tv8 ekranlarında yayınlanmakta olan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayınına katılan ünlü isim Sever, zorlayıcı bir doğum süreci geçirdiğini anlattı.

Sever "Çocuklarım boğa burcu olsun diye bir gün sonra doğum yapmak istedim ama olmadı" diyen Sever, "Zor bür sreç oldu. Hastaneden 20 gün sonra çıktım. Operasyonum 3 buçuk saat sürdü. Ameliyathaneye girerken bütün riskleri bilmiyordum. " dedi.

Sever, operasyon öncesi adak adadığından ve kalabalık bir doktor ekibi olduğundan da bahsetti. Ayrıca doğumdan kısa süre önce babasını kaybetmiş olmasının verdiği üzüntüden de şu ifadeleri kullanarak bahsetti; "Gidersem babamın yanına, kalırsam çocuklarıma' dedim". Babasını kaybettiği zamandan itibaren bebeklerinin onu koruduğuna inandığını da belirten Sever, şu ifadeleri kullandı; "Yıkıldığım anlarda çocuklar daha çok hareketlendi. Babamı yoğun bakıma yatırdığım gün, kızlarım ilk tekmelerini attılar".

Tüp bebek için bir daire parasından fazla harcadığını söyleyen ünlü sunucu, o dönem her duyduğuma inanıyordum. Buradan anne olmak isteyen hanımlara da sesleniyorum: Bu olmaz diye bir şey yok. Umutlarını kaybetmesinler" dedi.İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir