26 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Duygularınıza Kulak Verin!

26 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Duygularınıza Kulak Verin!
25.07.2022 19:02
26 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuzda yaşanacak değişiklikler neler? İşte, 26 Temmuz 2022 burç yorumları…

Günlük burç yorumları köşemizde bugün 26 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarını sizin için derledik. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarının günlük burç yorumlarına hep birlikte göz atalım.

Koç Burcu (21 Mart- 19 Nisan)

Sevgili Koç, zihninizde ve kalbinizde huzur istiyorsunuz.  Güne başlamadan önce duygularınıza kulak vermek için bir dakikanızı ayırın. Eylemlerinizi gerçekleştirmeden önce konuşmamaya dikkat edin, çünkü çiğneyebileceğinizden fazlasını ısırıyor olabilirsiniz. Muhtemelen geçmişte aynı anda birkaç kişiye söz vermiş olabilirsiniz. Süper kahraman olmak ve herkese yardım etmek zorunda kalabileceğiniz herhangi bir arzunuza rağmen, nihayetinde yalnızca bir kişisiniz ve aynı anda yalnızca bir yerde olabilirsiniz. Herkese evet diyerek kendinizi başarısızlığa hazırlamayın.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)


Sevgili Boğa, öfkeniz normalden daha kısa sürebilir. Normalde duygularınız üzerinde iyi bir kontrolünüz olabilir, ancak herkesin bir sınırı vardır. Sizin bile! Sürekli sinirlerinizi bozan bir kişi veya gün boyunca biriken birkaç küçük sorundan dolayı öfkelenebilirsiniz. Öfke, sizi daha sonra sorun yaratabilecek şekilde konuşmaya teşvik edebilir. Yüzleşmeler olması gerekenden daha fazla büyüme potansiyeline sahiptir, bu yüzden dikkatli olun.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, bazı kişilerin görüşlei sizde eski duyguları uyandırabilir. Bir öfkeyi çok çabuk atlatmış olabilirsiniz ya da tam olarak üstesinden gelmediğiniz durumları yaratan kişiyi affetmeye çalışmış olabilirsiniz. Bu, geçmiş duyguların tekrar canlanmasına neden olabilir. Olayları gerçekte olduğundan daha kötü hatırlayabilirsiniz. Duygularına saygı duyun ama bir noktadan sonra onların sizden uzaklaşmasına izin verin.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, sizin yanınızda olduğunu düşündüğünüz biri size karşı kıskançlık veya küçümseme belirtileri gösterebilir ve bu tutum değişikliğini kabul etmek sizin için zor olabilir. Siz onların onaylarını almak için çabaladıysanız ve onlar size hak ettiğiniz değeri vermeyi reddediyorsa, muhtemelen elinizden gelen her şeyi yapmışsınızdır. Başınızı dik tutun ve onların negatif enerjisinin gününüzü ele geçirmesine izin vermeyin!

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Haziran)


Sevgili Aslan, bugün bir otorite figürü size kızgın olabilir. Farkında bile olmadan sıra dışı konuşuyor olabilirsiniz veya bu kişi söylemek zorunda olduğunuz şeylerden hoşlanmıyor olabilir. Her nedenle olursa olsun, sonunda sözleriniz için cezalandırılabilirsiniz. Hayatınız için önemsedikleriniz söz konusu olduğunda dilinizi tutarsanız, onaylanmamaktan kaçınmak daha kolay olacaktır.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, korkularınız bugün inancınızla çatışabilir. Yeni bir durum için büyük umutlarınız olabilir, ancak şimdi işlerin kötüye gittiğinden endişe ediyorsunuz. Bütün bunların çoğunlukla kafanızda olması muhtemeldir ve doğal olarak ortaya çıkmasına izin vermenin daha kolay olacağı şeyleri fazla düşünüyorsunuz. Tüm yaşamı kontrol etmeye çalışmak imkânsızdır, bu sebeple endişelenmeyi bırakın.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Sevgili Terazi, yakın zamanda ortaya çıkan bir sır, çevrenizde huzursuzluk yaratıyor olabilir. Gün ilerledikçe çevrenizde dedikodular dolaşıyor olabilir. Çatışmalar olabilir, ancak onların bir parçası olmayacaksınız. Belki de sadece dramanın bir seyirci üyesi olacaksınız. Ortada kalmamaya çalışın.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)


Sevgili Akrep, daha önce yaşanan küçük çatışmalar bugün büyüyebilir. Son zamanlarda başka biriyle zor bir etkileşime girmiş olabilirsiniz ve bunun muhtemelen ikinci bir turu geliyor. Bu, bu kişiyle planlı bir buluşma veya markette rastgele bir karşılaşma olabilir. Koşullar ne olursa olsun, şu anda tepki verme şekliniz geçen seferden daha önemli olabilir. Olumsuzluktan uzaklaşmaya çalışmak muhtemelen en iyi seçeneğinizdir.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, heyecan verici tatil planları veya ilginç bir ders bekliyordunuz, ancak her iki durumda da, son dakika değişiklikleri yüzünden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sizin için önceden planlanmış olan hiçbir şeyden vazgeçmemelisiniz, ancak gecikmeler, iptal edilen uçuşlar ve hatta tamamen farklı bir etkinliğe dönüşme gibi durumlara şaşırmayın. Beklentilerden vazgeçtiğinizde, mali durumunuzla ilgili bazı heyecan verici haberler alabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlak, mali durumunuz söz konusu olduğunda her şeyin kontrolünüz altında olduğunu düşünmüş olabilirsiniz, ancak beklenmedik veya unutulmuş bir ödeme planlarınızı alt üst edebilir. Tüm ödemelerinizin yapıldığını ve banka hesabınızın beklediğiniz gibi görünüp görünmediğini tekrar kontrol edin. Mali sorunlarınız aslında başka birinin hatasından kaynaklanıyor olabilir, bu yüzden onlar da sorunu çözebilirler.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)


Sevgili Kova, birisi her an sizi harekete geçiren bir şey söyleyebilir. Bazı kötü haberler veya birinin olumsuz görüşünü duyabilir ve söylenenlerle ilgili rahatsızlığınızı kontrol altına almakta zorlanabilirsiniz. Masaya getirilen konuyla ilgili tüm argümanlarınızı serbest bırakmak için doğru zaman gibi görünse de, çürütmenizde aşırıya kaçarak ilişkilerinize biraz zarar verebilirsiniz. Hararetli tartışmalar için iyi bir zaman değil.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, şu anda aldığınız çok sayıda sorumluluk sizi bunaltıyor olabilir. Yapacak çok fazla şey olabilir ve bunu yapmak için çok az zaman veya yardım olabilir ve muhtemelen her şeyi halletmek için çağrılıyorsunuz! İster aceleyle evinizde temizlik yapın, ister arkadaşlarınızla toplanıyor olun, yönetmeniz istenen her şeyi takip etmeye çalışırken kendinizi profesyonel bir hokkabaz gibi hissedebilirsiniz. Elinizden geleni yapın ancak birkaç şeyi kaçırmanız sorun değil.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir