Yeniden Dönmeye Hazırlanan Arka Sıradakiler Dizisinin Aklımıza Kazınan Sahneleri

Yeniden Dönmeye Hazırlanan Arka Sıradakiler Dizisinin Aklımıza Kazınan Sahneleri
19.07.2022 13:18
2007 yılında ilk bölümü ile televizyonda yayınlanan Arka Sıradakiler, izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. 2012 yılında final yaparak ekranlara veda eden dizi, yıllar sonra tekrar sete çıkmaya hazırlanıyor.

Arka Sıradakiler, gençlerin ilginç hayat hikayeleri ile ekranlarda yayınlandığı süre zarfında döneme damgasını vurmuştu. Yeniden hayata geçirilecek projede ise eski oyuncuların tekrar yer alacağı tahmin ediliyor. 

6 Sezon Sürmüştü


2007 yapımı dram dizisi Arka Sıradakiler, 6 sezon sürmüştü. Dizinin yönetmenliğini ise Hamdi Alkan yapmıştı. Sevda Dalgıç, Bülent Çetinaslan, Sinem Öztürk, Bülent Emin Yarar ve Pelin Akil birçok ünlü ismin yer aldığı Arka Sıradakiler yıllar sonra tekrar sete çıkmaya hazırlanıyor. 

Arka Sıradakiler Yeniden Sete Çıkıyor

Dizide Yadigar karakterini canlandıran Temmuz Karikutal'ın, 10 yıl aradan sonra Arka Sıradakiler'i farklı bir konsept ile yeniden hayata döndürmek için çalışmalara başladığı öğrenildi. Karikutal'ın proje için eski oyuncu kadrosu ile çalışmak istediği ve çoğu isimle anlaştığı duyuldu. Geçtiğimiz günlerde Temmuz Karikutal'ın Arka Sıradakiler'in yapımcısı Birol Güven ile verdiği pozlar ise, dizinin eski izleyicilerini heyecanlandırdı.

Arka Sıradakiler Dizisinin Akıllara Kazınan Sahneleri

Arka Sıradakiler dizisi unutulmaz sahneleri ile hayranlarının beğenisini toplamıştı. İşte, Arka Sıradakiler dizisinin unutulmaz sahneleri... 

Oktay ve Saffet'in Büyük Kavgası

Oktay ve Gamze Kilitli Kalıyor

Ekip Birbirine Giriyor

Sibel'in Mesleği Ortaya Çıkıyor

Oktay Okula Dönüyor

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir