Üç Kız Kardeş 16.Bölüm Full İzle: Sezon Finali İle Sevenlerine Kısa Süre Veda Ediyor!

Üç Kız Kardeş 16.Bölüm Full İzle: Sezon Finali İle Sevenlerine Kısa Süre Veda Ediyor!
14.06.2022 14:50
14 Haziran 2022 tarihinde KANAL D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş 165.Bölüm ile meraklıları ile buluşuyor. Üç Kız Kardeş 16.Bölüm ile şimdiden hayran kitlesine ulaşıyor. Üç Kız Kardeş 16.Bölüm ile hayranlarının beğenisini kazanıyor. Kız Kardeş 16.Bölüm Full izle! Üç Kız Kardeş 16.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Üç Kız Kardeş 16.Bölüm ile hayranları ile buluşuyor. Üç Kız Kardeş dizisi konusu ile merak konusu haline geliyor. Üç Kız Kardeş 16.Bölüm ile KANAL D ekranlarında sizlerle..

ÜÇ KIZ KARDEŞ 16.BÖLÜM FULL İZLE

Evlerini kaybetme tehlikesi yaşayan Nesrin ve Sadık bir kez daha yıkılırlar. Annesinin acımasızca bu kötülüğü yapmasına öfkelenen Somer, Kalender ailesinin yanında yer alır. Bu durum anne oğulu bir kez daha karşı karşıya getirir. Bu konuda oldukça gururlu bir tavır sergileyen Sadık, Türkan ve Somer'in mutluluğuna gölge düşmemesi için çabalar.

Evlerini kaybetme tehlikesi yaşayan Nesrin ve Sadık bir kez daha yıkılırlar.

Türkan ve Somer her şeye rağmen yan yanadır. Somer annesinden vazgeçerek Türkan'la olmayı seçmiştir. Aynı zamanda Sadıkların evlerini kaybetmemesi için elinden geleni yapar.

Üç Kız Kardeş 16.Bölüm Full izlemek İçin Tıklayınız

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Nehazat öğrenmiştir. Fatih, Rüçhan'dan aldığı güçle Kalender Ailesi'nin evine adeta baskın yapıyor. Sadık ve Nesrin'i tehdit eden Fatih, Nezahat'ten sert tepki görse de evi satışa çıkarmakta kararlıdır. Rüçhan, Fatih’le bir olup Kalender ailesine büyük bir yıkım yaşatır. Fatih, Sadık ve Nesrin'in evini satışa çıkarmak için harekete geçer. Bu sırada, Nesrin ve Sadık'ın evlatlık aldıkları için kendisine bu kadar düşman olduklarını söyler. Bunu duyan Nesrin paniğe kapılır. Çünkü Dönüş de bu itirafı duyar. Nesrin, Dönüş'e kendisini bırakmaması için adeta yalvarır. 

Türkan, zor günlerin ardından ailesiyle barışmak için Somer'le baba evine gidiyor. Somer, Türkan'ı bundan sonra mutlu edeceğine söz vererek Kalender Ailesi'nin yüzünü güldürüyor. Türkan’a kurulan tuzağın Mine tarafından yapıldığını öğrenen Nihat, bunu Mine’ye karşı kullanmaya başlar. Mine bu konuda köşeye sıkışınca Nihat’tan kurtulmak için Rüçhan’dan yardım ister. Rüçhan Türkan’ın Ferit’le haberini Mine’nin tezgahladığını öğrenince Mine’den hesap sorar. Tartışma sırasında Mine ciddi bir kaza geçirir.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir