Trabzonspor Taraftarları Merak Ediyor: Trabzonspor Siyah Forması Ne Zaman Satılacak? Fiyatı Ne Olacak?

Trabzonspor Taraftarları Merak Ediyor: Trabzonspor Siyah Forması Ne Zaman Satılacak? Fiyatı Ne Olacak?
02.08.2022 16:21
Trabzonspor'un merakla beklenen siyah forması ve kombine biletleri satışa çıkıyor. Trabzonspor Siyah Forması Ne Zaman Satılacak? Fiyatı Ne Olacak? Trabzonspor kombine biletleri ve siyah forması ile alakalı merak edilenler..

Trabzonspor’un 55. Kuruluş Yıl Dönümü bugün kutlanıyor. Trabzonspor'un merakla beklenen siyah forması ve kombine biletleri satışa çıkıyor. Trabzonspor Siyah Forması Ne Zaman Satılacak? Fiyatı Ne Olacak?  

Trabzon Meydan Parkında yapılan törende 61saat’e konuşan Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, bordo - mavililerin kombine satışları ve siyah formanın ne zaman çıkacağı ile ilgili bilgi verdi. Ömer Sağıroğlu, siyah formanın bu hafta içinde çıkacağını, kombine satışlarının ise hedeflenin 20 bin rakamına ulaştığını açıkladı. Sağıroğlu, “Çok mutluyuz, çok gururluyuz. Çok yakın tarihte aldığımız Süper Kupanın peşinden, doğum günümüzün kutlanması olaya farklı boyut getirdi. Bütün camiaya, hayırlı olsun. Kuruluş yıl dönümümüz kutlu ve mutlu olsun. Nice kupalar getirsin inşallah. 

Trabzonspor Siyah Forma Ne Zaman Satılacak?


Taraftarlarımızdan çok memnunuz, çok gururluyuz. Başarı olduğu zaman taraftarların, kilitlenmesi birleşmesi çok daha kolay oluyor. Ama tabi, taraftar dediğin Trabzonspor’u zor zamanlarında da destek verenidir. Ama biz, her koşulda her türlü şekilde sahamıza, tribünlere gelen taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten bizleri de çok mutlu ettiler. Bizde onları mutlu ettiğimizi düşünüyoruz. 

Siyah forma yanılmıyorsam, bu hafta içinde çıkacak. Kombine satışımız 20 bine ulaştı. Zaten hedefimiz de oydu. Taraftarımızın ilgisinden son derece memnunuz” dedi.

Formanın ve kombine biletlerin fiyatları konusunda ise henüz bir netlik söz konusu değil.


İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

SPOR Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir