Tozluyaka 5. Bölüm Full İzle: İlişkiler Baştan Yazılıyor!

Tozluyaka 5. Bölüm Full İzle: İlişkiler Baştan Yazılıyor!
01.08.2022 13:19
1 Ağustos 2022 tarihinde FOX ekranlarında yayınlanan Tozluyaka 5. Bölüm ile izleyiciye macera dolu anlar yaşatıyor. Tozluyaka 5.Bölüm ile bu hafta da izleyiciyi heyecanı doruklarda yaşıyor. Tozluyaka 5. Bölüm Full İzle! Tozluyaka 5. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Tozluyaka 5. Bölüm ile hayranlarına heyecan dolu anlar ile karşılıyor. Tozluyaka dizisi yayınlanan son bölüm ile hayranlarının beğenisini kazanıyor. Tozluyaka 5. Bölüm ile bu hafta da heyecan dolu yeni gelişmeler ile ekranların başında yerini alıyor. Tozluyaka 5. Bölüm ile FOX ekranlarında sizlerle..

TOZLUYAKA 5. BÖLÜM FULL İZLE


Gençler arasında başlayan savaş büyüklerin kavgasına dönüşür. Kenan ve Derya arasında geçmişten gelen öfke de artık gün yüzüne çıkıyordur. Tüm bu olanlar herkesin birbiriyle olan ilişkisini de baştan yazmıştır. Evlat için verilen sınavların sonucu ise Kenan, Önder ve Derya için de yeni bir sayfa açmıştır. Tüm dengeler değişmiş, yeni gerçeklerin ortaya çıkmasıyla da en büyük sorular cevaplanmıştır. Ancak bu defa yeni sorular ve saklanan sırlar gün yüzüne çıkmıştır. Dost ve düşman ilk defa tek safta olacaktır.

Tozluyaka 5. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

TOZLUYAKA SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Konser gecesinde söylenenlerin aslında yalan olduğunu anlayan Ali, artık gerçeği ortaya çıkarmaya kararlıdır. Bu saatten sonra oyunla, planla değil direkt o gecenin baş sorumlusu olan Berk’le yüzleşerek yapacaktır bunu. Çağrı’nın paniği yüzünden bazı şeyler Ege sayesinde daha hızlı ortaya çıkmıştır artık. Her şeyini riske atarak tehlikeli bir savaş başlatır Ali. Arap ve Zeyno da dahil olurlar bu savaşa. Sonunda ya kazanan olacaklardır ya da kaybeden. Cemre’nin bildiklerini söylemesiyle oğlunun hayatından endişe eden Kenan ise Derya ve Önder’i de karşısına alarak Ali’yi hedefine koymuştur. Ali, Vefa’ya aslında ne olduğunu öğrenmeye çalışırken, Çağrı da Hazal’dan çok daha büyük bir gerçek öğrenir. Savaşın tarafları değişmiştir artık. O gece aslında gerçekten ne olmuştur? Herkes bunun peşindedir.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir