Thor: Love and Thunder Sinemalarda! Filmdeki Oyuncular Kim?

Thor: Love and Thunder Sinemalarda! Filmdeki Oyuncular Kim?
08.07.2022 16:49
Marvel Comics karakteri Thor'un devam filmi olan Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, 8 Temmuz 2022'de vizyona girdi. Amerikan süper kahraman filmi olan Thor Love and Thunder oyuncuları kim? İşte, Thor Love and Thunder oyuncu kadrosu!

Marvel hayranlarının merakla beklediği Thor Love and Thunder filmi bugün itibariyle vizyona girdi. 8 Temmuz 2022 tarihinde vizyona giren filmin oyuncu kadrosu merak ediliyordu. İşte, Thor Love and Thunder filminin oyuncu kadrosu...

Thor: Love and Thunder Oyuncuları Kim?

Thor (Chris Hemsworth): Asgard'ın eski kralı. İskandinav mitolojisindeki yıldırım tanrısı anlamına geliyor. 

Jane Foster (Natalie Portman): Bir astrofizikçi ve Thor'un eski sevgilisi. Kanser tedavisi olduktan sonra süper kahramana dönüşerek Mighty Thor adını alıyor. Thor'a benzer güçler kazanıyor. 

Gorr the God Butcher (Christian Bale): Bütün tanrıları yok etmek isteyen, dünyadışı bir savaşçı.

Valkyrie (Tessa Thompson): Asgard'ın yeni yöneticisi. Mitolojik yaratık Brunhilda'ya dayanıyor. 

Zeus ( Russell Crowe): Olympos'un kralı olan Yunan Yıldırım tanrısı.  Gorr, Asgardlı çocukları kaçırdıktan sonra Thor, Zeus'tan yardım istemeye karar verir. 

Korg (Taika Waititi): Filmin yönetmeni olan Taika Waititi, aynı zamanda Korg karakterini canlandırıyor.

Galaksinin Koruyucuları: Chris Pratt (Star Lord), Dave Butista (Drax),Karen Gillan (Nebula),Pom Klementieff (Mantis),Sean Gunn (Kraglin),Vin Diesel (Groot) ve Bradley Cooper (Rocket)

Jaimie Alexander: Sif: Asgardlı savaşçı ve Thor'un çocukluk arkadaşı. İskandinav mitolojisindeki aynı isimli tanrıçaya dayanıyor.

Jeff Goldblum: Grandmaster

Thor: Love And Thunder Filminin Konusu Ne?

Filmde, Thor (Chris Hemsworth),kendini şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir şeye benzemeyen bir yolculukta bulur. Ancak Thor'un huzur arayışı, tanrıların yok edilmesini isteyen Tanrı Kasabı Gorr (Christian Bale) olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğrar. Thor, bu tehditle mücadele etmek için Kral Valkyrie (Tessa Thompson),Korg (Taika Waititi) ve eski kız arkadaşı Jane Foster'ın (Natalie Portman) yardımına başvurur. Birlikte, Tanrı Kasabı'nın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için kozmik bir maceraya atılırlar. Marvel Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtılan film, Marvel Sinematik Evreni'nin 29. filmi olup başrollerinde Chris Hemsworth, Christian Bale, Natalie Portman ve Tessa Thompson yer almaktadır.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir