Sinop'ta Dehşete Düşüren Olay! Bunu Yapan Öz Çocukları

Sinop'ta Dehşete Düşüren Olay! Bunu Yapan Öz Çocukları
02.07.2022 14:29
Yaşar Bozel, kendisine para vermeyen annesi Fatma (78) ile babası Kemal Bozel'i, 2 saat boyunca baston, koltuk değneği ve balta sapı gibi cisimlerle dövdü. Komşuların ihbarıyla ölümden dönen çiftin vücudunda kırıklar ve yaralar oluştu. Hastanede eşiyle tedavi edilen Fatma Bozel, "Bir eşime vurdu, bir bana vurdu" dedi.

Yaşar Bozel, Sinop'ta kendisine istediği parayı vermeyen anne ve babasını iki saat boyunca sopa, koltuk değneği ve balta saplarıyla dövdü. Çiftin vücudunda ciddi yaralar oluştu zanlı gözaltına alındı.  Olay, 28 Haziran'da Dikmen ilçesine bağlı Kanlıçay köyünde meydana geldi. Yaşar Bozel, annesi Fatma (78) ve babası Kemal Bozel'den (71) arabayı tamir etmeleri için para istedi. Bozel çifti hiç paralarının olmadığını söyledi.  Yaşar Bozel daha sonra para vermeyen anne ve babasına iki saat boyunca sopa, koltuk değneği ve balta sapıyla vurdu.

Komşular Sayesinde Kurtuldular

Gelen sesleri duyan komşuların ihbarı üzerine adrese jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Bozel çiftini Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Vücutlarının birçok yerinde kırık ve morluklar oluşan Fatma ve Kemal Bozel çifti, oğullarından şikâyetçi oldu. Yaşar Bozel, jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

“Bizi Kapıya Attı”

Oğlunun sarhoş olduğunu belirten Fatma Bozel, "Akşam namazını kıldım, evin yanına geldi. Arabasına tamirat yapacaktı. 'Araban iyi oldu mu?' dedim. 'Parçalarını aldım, para yetmedi' dedi. Fakat sarhoştu. Hiçbir şey demeye gerek kalmadı. Tabağı yere vurdu. Sonra da kalktığı gibi bizi bu hale getirdi. Hiç bizi dinlemedi. Vücudumda kırıklarım var, bizi kapıya attı. Bir eşime vurdu, bir bana vurdu. Evin önünde çok darbe yedik" dedi.

“İşi Gücü Para”

Oğlunun uzun süre kendilerine vurduğunu ifade eden Fatma Bozel, "Zaten beyin felci geçirdim. Koltuk değnekleri ile yürüyorum. Koltuk değneklerini üstümüzde parçaladı. Koltuk değneğinin parçası bir ara düştü. O ara aldım, savurdum. Başına geldi sanırım. Acır mıyım? Acımam. Koltuk değnekleri ile vurunca sonra gitti, odun motorunu çalıştırmaya çalıştı. Fakat çalışmadı. Bunu yapan doğurduğum evlat. O sarhoş. İşi, gücü para. Madde bağımlılığı vardı ama bırakıyordu. 'Arabanın parçaları için para lazım' dedi. Biz de 'Yok' deyince üstümüze barut gibi parladı" diye konuştu.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir