Seversin 6.Bölüm Full İzle: Kadının Söyledikleri Doğrudur

Seversin 6.Bölüm Full İzle: Kadının Söyledikleri Doğrudur
30.06.2022 12:40
6 Temmuz 2022 tarihinde KANAL D ekranlarında yayınlanan Seversin 6.Bölüm ile sevenlerini şaşırtıyor. Seversin dizisinde bu hafta da yeni gelişmeler var. Seversin 6.Bölüm Full İzle! Seversin 6.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Seversin 6.Bölüm ile sevenlerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Seversin dizisi yayınlanan son bölüm ile sevenlerinin beğenisini kazanıyor. Seversin 6.Bölüm ile ATV ekranlarında sizlerle..

SEVERSİN 6. BÖLÜM FULL İZLE

Asya, Selçuk'un karısının açıklamaları ve Ferdi'nin kendisini kurtarmak için "Kadının söyledikleri doğrudur." demesinden sonra çok zor durumda kalır. Asya'yı asıl hayal kırıklığına uğratan ise ailesinin kendisine değil, üzerine atılan iftiraya inanması olacaktır.

Tolga ise bu dönemde Asya'nın yanında durur ve Asya'nın haklı olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapar. Fakat işi o kadar da kolay olmayacaktır. Tolga'nın, sadece Asya'nın değil, dizinin çekimlerinin rahat ilerleyebilmesi için Kadir'in de güvenini kazanması gerekmektedir.

Seversin 6.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

SEVERSİN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Asya, oyuncu olmak isteyen ablası Nazlı ile ünlü aktör Tolga Tuna’nın dizi çekimini izlemeye gider. Tolga Tuna kendisiyle selfie çektirmek isteyen Nazlı’ya biraz kaba davranınca Asya Tolga’ya haddini bildirir. Tolga dizisinin yayından kaldırılmasıyla maddi olarak uçuruma yuvarlanmanın eşiğindeyken menajeri Nesrin sayesinde ünlü yapımcı Bahri’nin yeni dizisinde rol alma şansı bulur. Ancak başrol için hiçbir kadın oyuncu Tolga ile çalışmak istememektedir.


İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir