Seversin 4.Bölüm Full İzle: Tolga'nın Önemli Başarısı!

Seversin 4.Bölüm Full İzle: Tolga'nın Önemli Başarısı!
20.06.2022 13:39
22 Haziran 2022 tarihinde KANAL D ekranlarında yayınlanan Seversin 4.Bölüm ile sevenlerini şaşırtıyor. Seversin dizisinde bu hafta da yeni gelişmeler var. Seversin 4.Bölüm Full İzle! Seversin 4.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Seversin 4.Bölüm ile sevenlerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Seversin dizisi yayınlanan son bölüm ile sevenlerinin beğenisini kazanıyor. Seversin 4.Bölüm ile ATV ekranlarında sizlerle..

SEVERSİN 4. BÖLÜM FULL İZLE

Tolga, dizinin selameti için yolun Asya'nın abisi Kadir'den geçtiğini geç anlar. Bu yüzden ağır abi tripleriyle kendisini Kadir'e kabullendirmeye çalışmaktadır. Asya ise, bu çabanın boşa olduğunu bilmektedir; fakat, abisinin biraz olsun geri vites yapması için Tolga'nın başarısı önemlidir. İşler tam da istedikleri kıvama gelmişken karavanda yaşanan tatsız yakınlaşma Kadir'i çileden çıkartır. Durumu kurtarmak isteyen yapımcı öyle bir şey der ki ortalık bir anda karışır.

Seversin 4.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

SEVERSİN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Asya, Tolga ile çalışmayacağını Bahri’ye net bir şekilde bildirir. Tolga bu hatasının bedelini ağır öder çünkü Bahri onu projeden çıkartır. Bahri, Asya’ya duyurmadan Tolga’ya bir şans daha tanır, üç gün içinde Asya onu affederse Tolga yine diziye dönecektir.

Asya yeni girdiği bu dünyada ayakta kalmaya çalışırken bir de hakkında çıkan yalan haberle ilgili ailesini özellikle de abisini ikna etmek zorundadır. Asya için işin zor kısmı da budur. Fakat Kadir’in karşısında eski Asya yoktur. Tolga, Nesrin ve Hakan dışında annesi Suzan ve Selin’in de yardımıyla dört koldan saldıracak, Asya’nın affetmesi için uğraşacaktır. Tolga, Demir Leydi Asya’yı ikna edebilecek mi?

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir