Seversin 11. Bölüm Full İzle: Aşk Girdabı Bitmiyor!

Seversin 11. Bölüm Full İzle: Aşk Girdabı Bitmiyor!
09.08.2022 16:26
10 Ağustos 2022 tarihinde KANAL D ekranlarında yayınlanan Seversin 11. Bölüm ile kafa karıştıran gelişmeler yaşanıyor. Seversin dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Seversin 11. Bölüm Full İzle! Seversin 11. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Seversin 11. Bölüm ile sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Seversin yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Seversin 11. Bölüm ile macera geliyor. Seversin 11. Bölüm ile KANAL D ekranlarında sizlerle..

Seversin 11. Bölüm Full İzle


Çalıştığı mağazaya geri dönen Asya'nın yanında işe giren Tolga, Asya'yı diziye geri dönmeye ikna etmek konusunda kararlıdır. Nazlı ise yoğun medya ilgisinden memnun, hayatında yeni bir dönem başlattığından eminken, işlerin o kadar da istediği gibi yürümeyeceğini kısa sürede anlar. Tolga'nın çabaları ve Nazlı tarafındaki gelişmeler Asya'yı Aşk Girdabı'na geri döndürür. Ancak Asya ile ilgili sürpriz bir gelişme Tolga'yı köşeye sıkıştıracaktır.

Seversin 11. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Seversin Son Bölümde Ne Oldu?

Tolga, Asya’ya olan hislerini sorgularken Asya da Tolga’nın davranışlarına anlam vermeye çalışmaktadır. Sete gelen haber bir anda çekimleri durdurur. Aşk Girdabı’nın senaristi Sefa Oran, Bahri’yi arayıp diziyi artık yazmayacağını söylemiştir. Bir anda gözler Tolga’ya çevrilir çünkü kısa süre önce verdiği bir röportajda Tolga çekimlerde sahnelerin yüzde seksenini doğaçladığından bahsetmiştir. Bahri Tolga ve Asya’yı Sefa Oran’ı ikna etmesi için görevlendirir. Kahramanlarımız Sefa Oran’la konuştuklarında meselenin altında yatan asıl sebebin kötü sonla biten bir aşk hikayesi olduğunu anlarlar. Asya ve Tolga bir yandan kendi iç dünyalarında aşkı sorgularken bir yandan da Sefa Oran’ı aşkına kavuşturup Aşk Girdabı dizisinin geleceğini kurtarabilecekler midir?

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir