Seni Kalbime Sakladım 7. Bölüm Full İzle: Aşk İtirafı Geliyor!

Seni Kalbime Sakladım 7. Bölüm Full İzle: Aşk İtirafı Geliyor!
11.08.2022 15:41
11 Ağustos 2022 tarihinde TRT ekranlarında yayınlanan Seni Kalbime Sakladım 7. Bölüm ile aşk itirafları yapılıyor, beklenti artıyor. Seni Kalbime Sakladım dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Seni Kalbime Sakladım 7. Bölüm Full İzle! Seni Kalbime Sakladım 7. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Seni Kalbime Sakladım 7. Bölüm sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Seni Kalbime Sakladım yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Seni Kalbime Sakladım 7. Bölüm ile macera geliyor. Seni Kalbime Sakladım 7. Bölüm ile TRT ekranlarında sizlerle..

Seni Kalbime Sakladım 7. Bölüm Full İzle


Civanmert ve Müge’yi bir arada gören Zeynep çılgına döner. Zeynep, bu buluşmanın nedenini sorgularken, Civanmert yaptığı fedakârlığı saklamayı seçer. Mete ve Müge ise bir süre sonra çabalarının işe yaramadığını düşünür. Reyhan’la yaptığı konuşma, Civanmert’e hislerini açık etme konusunda cesaret verir. Öte yandan Civanmert’e âşık olduğunu itiraf eden Zeynep, hiç beklemediği bir anda Civanmert’in sürpriziyle karşı karşıya kalır. Yoksa bu aşk oyunu gerçek bir masalın başlangıcı mı olacaktır?

Seni Kalbime Sakladım 7. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Seni Kalbime Sakladım Son Bölümde Ne Oldu?

Yusuf Abdullah’ın yaşadığı sağlık sorunu herkesi korkutur. Onun sağlığını düşünen Civanmert, gerçekleri söyleyip söylememekte kararsız kalır. Diğer taraftan oyunu öğrenen Mete, Zeynep’i yeniden kazanmak için daha da hırslanır. Civanmert, yeni bir işe başlar. Ancak daha ilk günden başına olmadık işler gelir. Bu durum herkes tarafından duyulurken Zeynep’i de çok kızdırır. Zeynep olanların ardı arkasını öğrenmeye çalışırken, yaklaşan tehlikenin farkında değildir. Türkan’ın şirkete gelişi, iki ailenin tanışıp kaynaşması için verilen bir yemek sözüyle sonuçlanır. Türkan, Gören Ailesi’ni kendi evinde ağırlamak için hummalı bir hazırlığa başlar. Oyunlarının açığa çıkacağını düşünen Zeynep ve Civanmert, artık birbirlerini göremeyecekleri için üzgündür. Diğer taraftan Zeynep’i geri kazanmak isteyen Mete sürpriz biriyle anlaşma yapar. Civanmert’i açıkça isteyen Müge ise yaptığı bir hamleyle Zeynep dâhil herkesi büyük bir krizin içine sokar…

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir