Seni Kalbime Sakladım 2.Bölüm Full İzle: Zeynep ve Civanmert, Kaderlerindeki Aşktan Kaçabilecekler Mi?

Seni Kalbime Sakladım 2.Bölüm Full İzle: Zeynep ve Civanmert, Kaderlerindeki Aşktan Kaçabilecekler Mi?
01.07.2022 12:51
7 Temmuz 2022 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seni Kalbime Sakladım 2.Bölüm ile izleyiciye macera dolu anlar yaşatıyor. Seni Kalbime Sakladım 2.Bölüm ile bu hafta da izleyiciyi heyecanı doruklarda yaşıyor. Seni Kalbime Sakladım 2.Bölüm Full İzle! İçimizdeki Seni Kalbime Sakladım 2.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Seni Kalbime Sakladım 2.Bölüm ile hayranlarına heyecan dolu anlar ile karşılıyor. Seni Kalbime Sakladım  dizisi yayınlanan son bölüm ile hayranlarının beğenisini kazanıyor. Seni Kalbime Sakladım 2.Bölüm ile bu hafta da heyecan dolu yeni gelişmeler ile ekranların başında yerini alıyor. Seni Kalbime Sakladım 2.Bölüm ile TRT1 ekranlarında sizlerle..

SENİ KALBİME SAKLADIM 2.BÖLÜM FULL İZLE:

İki farklı hayat, iki ayrı dünya… Zeynep ve Civanmert, kaderlerindeki aşktan kaçabilecekler mi?

Seni Kalbime Sakladım 2.Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız

SENİ KALBİME SAKLADIM SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Ünlü bir ilaç şirketinin yöneticisi olan Zeynep, basına yansıyan asılsız haberlerden sonra şirketin sahibi olan dedesi Yusuf Abdullah’ın evlilik baskısıyla karşı karşıya kalır. Zeynep dedesinin gönlünü hoş etmek için kendisine geçici bir sevgili ararken, karşısına “yek parmak vale” olarak ün salmış Civanmert çıkar.

Civanmert de annesinin dikkatsizliği yüzünden büyük bir borca girmiştir. Zeynep ona bir teklif sunar; kısa bir süreliğine sevgili gibi davranacak, vakti geldiğinde kendi yollarına gideceklerdir. Neticede ikisi de kazançlı çıkacaktır. Civanmert istemeden de olsa teklifi kabul etmek zorunda kalır. Ve bambaşka hayatlara sahip olan Civanmert ile Zeynep’in masalsı aşk oyunu böylece başlar.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir