Senden Daha Güzel 1. Bölüm Full İzle: Antepli Kadın Doktor İle İstanbul'daki Ünlü Estetik Doktorunun Yaşamı!

Senden Daha Güzel 1. Bölüm Full İzle: Antepli Kadın Doktor İle İstanbul'daki Ünlü Estetik Doktorunun Yaşamı!
14.06.2022 14:31
07 Haziran 2022 tarihinde FOX ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel 1. Bölüm ile izleyiciye macera dolu anlar yaşatıyor. Senden Daha Güzel 1. Bölüm ile bu hafta da izleyiciyi heyecanı doruklarda yaşıyor. Senden Daha Güzel 1. Bölüm Full İzle! Senden Daha Güzel 1. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Senden Daha Güzel 1. Bölüm ile hayranlarına heyecan dolu anlar ile karşılıyor. Destan dizisi yayınlanan son bölüm ile hayranlarının beğenisini kazanıyor. Senden Daha Güzel 1. Bölüm ile bu hafta da heyecan dolu yeni gelişmeler ile ekranların başında yerini alıyor. Senden Daha Güzel 1. Bölüm ile FOX ekranlarında sizlerle..

SENDEN DAHA GÜZEL 1.BÖLÜM FULL İZLE

Efsun Gaziantep'te bir köyde dermatolog olarak çalışmakta, babasıyla çiftlikte mutlu mesut yaşamaktadır. 21 yıl önce onları terk eden ve o zamandan beri görmediği annesi Pervin'den haber gelir. Ünlü bir estetik cerrah olan Pervin kızıyla son bir kez görüşmek istemektedir. Pervin'in gönderdiği şoför Kaan'la İstanbul'a gelen Efsun, büyük bir süprizle karşılaşır. Ne annesi ne de onu getiren şoför doğruyu söylemektedir. Bir günlüğüne geldiği İstanbul, Efsun'un bütün hayatını geri dönülmez bir biçimde değiştirecektir.

Senden Daha Güzel 1. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

SENDEN DAHA GÜZEL DİZİSİNİN KONUSU NE ?

Dizide Antepli kadın doktor ile İstanbul'daki ünlü bir estetik doktorunun yaşamı anlatılacak.

Dizide; Dermatolog olarak çalışan Efsun (Cemre Baysel),Gaziantep’te bir köyde babasıyla birlikte çiftlikte huzur içinde yaşamaktadır. Annesi küçük yaşta onu ve babasını terk ederek İstanbul’a taşınmış ve Türkiye’nin en önemli estetik cerrahlarından biri olmuştur. Efsun‘a 12 yaşından bu yana görüşmediği annesinden bir anda haber gelir. Annesi ölüm döşeğindedir ve onunla son bir kez görüşmek istemektedir. Şoförünü göndererek Efsun’u İstanbul’a davet eder. Annesini görmek için İstanbul’a giden Efsun büyük bir sürprizle karşılaşır. İstanbul’un en büyük estetik kliniğinin sahibi olan annesi, Efsun’dan klinikte çalışmasını ister ve bunun için onu zorlar. Bütün bunlar yetmiyor gibi, şoför sandığı Emir (Burak Çelik) aslında annesinin ortağı Kaya Bey’in oğludur. Yakışıklı, karizmatik bir cerrah olan Emir, Efsun’un kliniği elinden almaya geldiğini sanıp Efsun ile mücadeleye girişir. Üstelik iki genç şirkete ait lojmanda komşudurlar…

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir