Ricky Martin'in Taciz Davasında Sonuç Belli Oldu!

Ricky Martin'in Taciz Davasında Sonuç Belli Oldu!
22.07.2022 13:28
Ricky Martin, taciz iddiası ile suçlanmıştı. Neredeyse 40 senedir ünlü olan Ricky Martin, genellikle gönül işleri ile gündeme gelirdi fakat kimse bu taciz iddiasını beklemiyordu. Peki Ricky Martin kimi taciz etti? Ricky Martin taciz davası sonucu ne oldu?

Bu iddiaya göre şarkıcı, üvey kız kardeşinin oğluyla 7 ay süren bir ilişki yaşamıştı. 21 yaşındaki genç, dayısına karşı, kendisini taciz ettiği ve şiddet uyguladığı iddiasıyla dava açmıştı. Zaten konuyu gündemde tutan kişi de ünlü şarkıcının ağabeyiydi. Sonunda yeğen, davayı geri çekti ve ünlü şarkıcı da bu korkunç iddiadan temize çıkmış oldu.Son birkaç gündür Magazin gündemini yakından takip edenlerin çok iyi bildiği bu şoke eden olayın kahramanı ünlü şarkıcı Ricky Martin. 50 yaşındaki Martin'in üvey kız kardeşi Vanessa'nın oğlu Dennis Yadiel Sanchez, dayısıyla 7 ay ilişki yaşadığını, bu süreçte kendisine şiddet uygulandığını ileri sürüp dava açmıştı.

UZAKLAŞTIRMA KARARI ÇIKARILMIŞTI

Ricky Martin'in yeğeni Dennis Yadiel Sanchez'in iddiası bununla da sınırlı kalmadı. 21 yaşındaki genç, ilişkileri bittiği halde Martin'in kendisini rahatsız ettiğini, evinin etrafında dolaştığını da ileri sürmüş ve şarkıcı hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttırmıştı. Üstelik bütün bunları basının gündemine taşıyan da Ricky Martin'in ağabeyi Eric oldu.


Kendisine yönelik korkunç iddiaları yalanlayan Ricky Martin sonunda rahat bir nefes aldı. Çünkü yeğeni Dennis Yadiel Sanchez, iddialarını geri çekti ve dava da reddedildi. Belki de hayatının en korkunç suçlamasıyla karşılaşan Ricky Martin de bu gelişme üzerine bir açıklama yaptı. İnternetteki TMZ sitesinde yayınlanan videoda Ricky Martin'in bu konudaki açıklamaları yer aldı.

'BİR YALANIN KURBANI OLDUM'

Takım elbiseyle kamera karşısına geçen Ricky Martin "bir yalanın kurbanı olduğunu" belirtti. İşin en acı kısmının da bu saldırının bir aile üyesinden gelmesi olduğunu vurguladı. Martin "Halkın gözü önünde sürdürdüğüm neredeyse 40 yıllık kariyeri boyunca, son bir haftadır olduğu kadar acı verici bir şeyle uğraşmak zorunda kalmadım" dedi.

Üvey ablasının oğlu Dennis Yadiel Sanchez için de "sadece en iyisini dilediğini" belirtti ünlü şarkıcı ve onun "ışığı bulmasını istediğini" sözlerine ekledi. Martin "Bir yalan çok büyük zarara sebep olabilir. Bana, eşime, çocuklarıma ve aileme zarar verdi" dedi.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir