2022 Prime Alışveriş Festivali Bugün Başlıyor!

2022 Prime Alışveriş Festivali Bugün Başlıyor!
18.07.2022 13:49
Amazon Prime Alışveriş Festivali bugün başlıyor! Amazon.com.tr'de Prime Day indirimleri bugün 18:00'da başlayacak. 18 Temmuz'da başlayacak olan Prime Alışveriş Festivali 25 Temmuz'da sona erecek.

Amazon’un heyecanla beklenen Prime Alışveriş Festivali bazı kategorilerde başladı. İndirimler, 18 Temmuz 2022 Pazartesi günü saat 18.00'den itibaren bütün kategorilerde uygulanacak. Prime üyeleri için en büyük indirim dönemi olan Prime Alışveriş Festivali, 25 Temmuz’a kadar sürecek. 

Amazon Prime Alışveriş Festivalinden Kimler Yararlanabilir?


18 Temmuz'da başlayacak olan Prime Alışveriş Festivali indirimlerinden sadece Prime üyeleri faydalanabilecek. Ayda 7,90 TL’ye Prime üyesi olarak, Prime Alışveriş Festivali indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Prime üyeleri; ücretsiz hızlı kargo, özel indirimler, Prime Video ve Prime Gaming hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. 

Büyük Prime İndirimleri 18:00'da Başlayacak!

Amazon’un çok sayıda marka ile yaptığı iş birliği sayesinde büyük indirimler bizleri bekliyor. Cep telefonundan dizüstü bilgisayarlara, televizyonlardan küçük ev aletlerine, modadan kitaba, yapı market ürünlerinden oyuncağa 28 farklı kategoride yüzbinlerce üründe önemli indirimler uygulanacak. İndirimli ürünler yedi gün boyunca değişecek. Kampanya dönemi boyunca indirimleri sık sık kontrol etmekte fayda var.

İndirim Garantisi


Amazon’un daha önceki kampanya dönemlerinde uyguladığı ve büyük beğeni kazanan “indirim garantisi” fırsatı tekrar karşımıza çıkıyor. Prime Alışveriş Festivali boyunca Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamasından satın alacağınız seçili ürünlerin fiyatı siz satın aldıktan sonra daha da düşerse, Amazon aradaki farkı hediye kartı olarak hesabınıza tanımlayacak.

50 TL indirim

Prime Alışveriş Festivali boyunca Amazon mobil uygulamasından 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Prime üyeleri, sonraki alışverişlerinde kullanabileceği 50 TL değerinde Amazon hediye kartı kazanacak. Bu kampanyanın detayları bugün saat 18.00'den itibaren belli olacak.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

YAŞAM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir