Oğuzhan Koç Ve Demet Özdemir Evlilik Yoluna Girdi

Oğuzhan Koç Ve Demet Özdemir Evlilik Yoluna Girdi
28.06.2022 23:50
Geçtiğimiz pazar günü evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan şarkıcı Oğuzhan Koç ve oyuncu Demet Özdemir' den yeni kareler geldi. İkili birliktelikleriyle hayranları dâhil birçok kişiyi sevindirdi.

Geçtiğimiz pazar günü evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan şarkıcı Oğuzhan Koç ve oyuncu Demet Özdemir' den yeni kareler geldi. İkili birliktelikleriyle hayranları dâhil birçok kişiyi sevindirdi. 

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, yaklaşık iki yıl süren birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya karar vermişti. Ünlü çift, geçtiğimiz hafta sonu aile arasında düzenlenen törenle nişan yüzüklerini takmıştı.

Bu özel gün için iki farklı kıyafet giyen tercih eden ünlü oyuncu, kız isteme töreni sırasında beyaz bir elbise giymişti. Demet Özdemir, kahvelerin içilmesinin ardından yüzük merasimi için ise pembe renkli saten bir kıyafet tercih etmişti.

"HEP AYNI YÖNE HEP SEVGİYLE..."

Demet Özdemir de nişanlısıyla verdiği bu poza "Hep aynı yöne hep sevgiyle..." ifadelerini düştü. Çiftin paylaşımları, kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gördü.

Özdemir, daha önce Koç ile birlikteliği hakkında "İkimiz de birbirimize çok şanslı geldik. İkimiz de çok mutluyuz. Ben kendimi çok şanslı hissediyorum." ifadelerini kullanmıştı.

" HİÇ DÜĞÜN DERNEK HAYALİ KURMAMIŞTIM"

Henüz gelinlik seçmediğini belirten oyuncu, "Gelinlik provasını tabii ki yapacağım ancak onun için yarım gün ayıramam. İstediğim gibi olması için tüm günümü provada geçirmeliyim." demişti.

Hayalinde özel bir şey olmadığını belirten Demet Özdemir, "Ben 15 yaşından bu yana çalışıyorum. Hiç düğün dernek, gelinlik falan hayal etmediğimi fark ettim. O yüzden kesin bir şey söyleyemiyorum." şeklinde konuşmuştu.

Düğünün Çeşme'de olacağı iddiasına yanıt veren oyuncu, "Arkadaşlar kesin bir şey söyleyemiyorum ancak yüksek ihtimal İstanbul olacak." açıklamasını yapmıştı. Öte yandan geçtiğimiz aylarda Bebek'te görüntülenen Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çifti, düğün törenlerinin 4 gün süreceği yönünde çıkan haberlere açıklık getirmişti.

"TARİH KESİNLEŞMEDİ"

Düğün tarihlerini daha belirlemediklerini de ifade eden Koç ve Özdemir, "Tarih kesinleşince sizinle paylaşacağız." şeklinde konuşmuştu.

Sevgilisinin evlenme teklifinde verdiği yüzüğün sorulması üzerine Demet Özdemir, "Bakın, saklıyorum. Göremezsiniz, iyi geceler arkadaşlar." demişti.

AŞKLARI ÇEŞME’DE ORTAYA ÇIKTI

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un birlikteliği, 2021'in ilk günlerinde ortaya çıkmıştı. Aşk, dört günlük sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu yılbaşında Çeşme'de tatil yapan ikilinin fotoğraflarının çekilmesiyle belgelenmişti.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir