Netflix’in En Pahalı Filmi 'Gray Man' Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Netflix’in En Pahalı Filmi 'Gray Man' Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!
22.07.2022 20:12
Netflix'in şimdiye kadar yaptığı en pahalı filmi The Gray Man, bugün 22 Temmuz 2022'de Netflix’te izleyicilerle buluştu. Film, 200 milyon dolarlık bütçesi ve yıldızlardan oluşan kadrosuyla büyük ilgi gördü. Hayranlar, ''Gray Man filminin konusu ne? Filmde hangi oyuncular yer alıyor?'' gibi soruların yanıtlarını arıyor. Sizi aksiyon dolu maceraya hazırlamak için Gray Man hakkında bilmeniz gereken her şeyi haberimizde bulabilirsiniz.

Netflix'in merakla beklenen yeni filmi Gray Man, 22 Temmuz 2022 Cuma günü izleyicilerle buluştu. Mark Greaney tarafından yazılan aynı adlı kitap serisinden uyarlanan Gray Man filminin fragmanı ise şöyleydi; 

Gray Man Filminin Konusu Nedir?


Filmin temel olay örgüsü, Court Gentry/Sierra Six'in (Gosling) CIA'in en iyi paralı askerlerinden biri olmasıdır. Ancak, karanlık ajans sırlarını ortaya çıkardığında, eski ortağı Lloyd Hansen'in (Evans) birincil hedefi haline gelir. Yine de Hansen kesinlikle yalnız değil ve Gentry'nin peşinden bir sürü uluslararası suikastçı gönderiyor. Gentry, kaçak olan gizemli, anlaşılması zor ve yetenekli bir paralı askerdir. Sadist ve kendini beğenmiş Hansen, “herhangi birini öldürebileceğine” ikna olmuş görünse de, Gentry'nin yöneticisi aksini düşünüyor. Ancak, Hansen'in yanında CIA'in en iyi paralı askerlerinden birinin ödülünü toplamaya hevesli çok sayıda adam var gibi görünüyor. 

Gray Man Filmi Ne Zaman Çıkacak?  

Gray Man, 22 Temmuz Cuma günü Netflix'te yayınlandı. Netflix üzerinden yıldızlarla dolu kadroya sahip olan bu filmi izleyebilirsiniz. 

Gray Man (Gri Adam) Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Gray Man filminde Ryan Gosling, gizemli bir paralı askeri oynuyor. Chris Evans ise onu avlayan uluslararası bir suikastçı olarak karşımıza çıkıyor. Onlara Ana de Armas, Jessica Henwick, Regé-Jean Page, Wagner Moura, Julia Butters, Dhanush, Alfre Woodard ve Billy Bob Thornton gibi yıldız oyuncular eşlik ediyor. İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

YAŞAM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir