Kusursuz Kiracı 2. Bölüm Full İzle: Aşk Hiç Bitmiyor!

Kusursuz Kiracı 2. Bölüm Full İzle: Aşk Hiç Bitmiyor!
06.09.2022 00:47
6 Eylül 2022 tarihinde FOX TV ekranlarında yayınlanan Kusursuz Kiracı 2. Bölüm ile heyecan ve azim hiç bitmiyor. Kusursuz Kiracı dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Kusursuz Kiracı 2. Bölüm Full İzle! Kusursuz Kiracı 2. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Kusursuz Kiracı 2. Bölüm ile sevenlerini heyecan dolu anlara şahitlik yapıyor. Kusursuz Kiracı yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Kusursuz Kiracı 2.  Bölüm ile macera geliyor. Kusursuz Kiracı 2. Bölüm ile FOX TV ekranlarında sizlerle..

Kusursuz Kiracı 2. Bölüm Özeti


Mona daha istemeden işlediği korkunç cinayetin şokunu atlatamadan bir de ortalıktan kaybolan cesedin peşine düşmek zorunda kalmıştır. Leyla, Mona’nın polise gitmesini engeller. Cesedi ortadan kaldırıp bu korkunç olayı unutmaları gerektiği konusunda arkadaşını ikna eder.

Mona bir yandan aralarında güçlü bir çekimin filizlenmekte olduğu Yakup’un amcasını öldürmenin suçluluğuyla boğuşurken diğer yandan da Leyla ile birlikte kaybolan cesedin esrarını çözmeye çalışır.

Ancak cinayetin bir görgü tanıdığı vardır ve olaylar iki genç kadının planladığı gibi gelişmeyecektir. Mona aradığı sorulara cevap bulmak umuduyla Yakup tarafından davet edildiği bir partiye gider. Ancak orada onu hiç ummadığı tatsız bir sürpriz beklemektedir.

Kusursuz Kiracı 2. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayın

Kusursuz Kiracı Son Bölümde Ne Oldu?

İstanbul’un farklı bölgelerinde yaşanan kundaklama vakalarının ardı arkası kesilmemektedir. Yetimhanede geçen bir çocukluktan sonra tek başına hayata tutunabilmek için canla başla çalışan genç internet muhabiri Mona, yangınları takip etmekle görevlendirilmiştir. Haberden döndüğü bir gün kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne atmasıyla evsiz kalır. Polis olarak görev yapan ve yetimhaneden beri tanıdığı tek yakın arkadaşı Leyla, gizli görevde olduğu için onun yanına taşınamaz ve çaresiz kalır. O sırada yanında olan meslektaşı Yakup’un kendi dairesine kiracı olarak taşınma teklifini kabul etmek zorunda kalır. Ancak olaylar hiç de umduğu gibi gelişmez. Birbirinden tuhaf karakterlerle tanışacağı Yuva Apartmanı’nda onu tatsız bir sürpriz beklemektedir.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir