Kraliyet Uzmanından Kraliçe Elizabeth Yorumu: Gözlerimizin Önünde Yok Oluyor!

Kraliyet Uzmanından Kraliçe Elizabeth Yorumu: Gözlerimizin Önünde Yok Oluyor!
25.06.2022 17:02
Kraliçe II. Elizabeth'in yeni görüntüleri, sağlık durumuyla ilgili endişeleri artırdı ve bir kraliyet uzmanı, kraliçenin "gözlerimizin önünde kaybolduğunu" söyledi.

İngiliz Kraliçe ile ilgili sağlık sorunlarının gizli tutulduğu iddia edildi. Aynı kıyafetle 1 yıl arayla çekilen fotoğraflar kıyaslandı. Kraliçe'nin sağlığı, geçen yılın Ekim ayında 17 yıl aradan sonra ilk kez bastonla görüldüğünden beri haberlerde yer aldı. O sırada içeriden biri, koltuk değneğinin "rahatlığı" için sağlandığını söyledi. O ayın ilerleyen saatlerinde hastaneye kaldırıldı ve İrlanda'ya olan yolculuğunu kraliyet görevlerine devam edene kadar ertelemeye zorladı.

96 Yaşındaki Kraliçe Hakkında Çarpıcı Yorum 

Kraliyet uzmanı Daniela Elser, Avustralya'dan News adlı medya kuruluşu için kaleme aldığı yazıda, Kraliçe Elizabeth'in yeni fotoğraflarının, "sevilen hükümdarın gözlerimizin önünde yok olduğunu" gösterdiğini belirtti. Elser, Haziran 2021'de Kraliçe'nin benzer bir kıyafetle çekilmiş fotoğraflarıyla kıyaslandığında, son fotoğrafın çarpıcı olduğunu iddia etti. Yazıda, "Fark gerçekten şaşırtıcı. Aradan geçen 12 ayda, Majesteleri belirgin şekilde daha kamburlaşmış, çok daha zayıf ve genel olarak küçülmüş gibi görünüyor." denildi.

Kraliçenin Sağlık Sorunları Gizli Mi Tutuluyor?

Geçen ekim ayından bu yana "neredeyse her ay" İngiliz Kraliçe'nin, "önceden tartışılamayan olaylara boyun eğmek zorunda kaldığını" öne süren Elser, sağlık sorunlarının tamamının gizli tutulduğu iddiasını ortaya attı.

İlk Kez Royal Ascot'u Kaçırdı

Kraliçe, yedi yıl önce taç giydiğinden beri ilk kez geçen hafta Royal Ascot'u kaçırdı. 70 yıllık hizmetini onurlandıran kapsamlı Platinum Jübile kutlamalarından "rahatsızlık" nedeniyle, bu ayın başlarında nişanları da iptal etti. Renkleri Biriktirme alayında hazır bulundu, ancak Ulusal Şükran Günü Hizmetinde yoktu ve yalnızca Platin Jübile Yarışması'nda bir hologram olarak göründü.

Jübile sırasında yaptığı açıklamada, "Her etkinliğe şahsen katılmamış olsam da, kalbim hepinizle birlikteydi ve ailem tarafından desteklenerek elimden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyım. Son günlerde çok belirgin olan nezaket, neşe ve akrabalıktan ilham aldım ve umarım bu yenilenen birliktelik duygusu uzun yıllar boyunca hissedilir."

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

News Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir