Kezzapla Saldırdı: Kezzabın Zarar Vereceğini Bilmiyordum Dedi

Kezzapla Saldırdı: Kezzabın Zarar Vereceğini Bilmiyordum Dedi
23.06.2022 14:14
Konya’da eski nişanlısının üzerine kezzap dökerek genç kadını ciddi şekilde yaralayan sözleşmeli er S.T.’nin ifadesi ortaya çıktı. Bir anlık öfkesine yenik düştüğünü ve kimyasal maddenin zarar vereceğini bilmediğini iddia eden zanlı, “Kelimeler ile yapamadığımı kimyasal madde ile yapmak istedim.” Dedi.

Konya Çumra’da ayrıldığı nişanlısının üzerine, yeniden barışma teklifini kabul etmemesi nedeniyle kezzap atan 26 yaşında olan suçlu S.T.’nin ifadesi ortaya çıktı. İnternet üzerinden tanıştığı başka bir kadınla görüşmek için Çumra’ya geldiğini söyleyen suçlu S.T., 28 yaşındaki M.K.’yi kimyasal madde ile yaktı.

“Kimyasal Maddenin Zarar Vereceğini Bilmiyordum”

Olay günü saat 17.30 sulwrında M.K.’nin evine gittiğini ve ‘yeniden barışalım’ dediğini söyleyen zanlı, genç kadının, ‘Senin erkekliğine tüküreyim’ diyerek kendisine hakaret ettiğini öne sürdü. Zanlı S.T. ifadesine şu sözlerle devam etti: “Gururuma yediremediğim için o an çantamdaki pet şişeyi alıp, içindeki kimyasal maddeyi yüzüne doğru fırlattım. Bir anlık sinir ile öfkeme yenilip ona zarar vermek istedim. Kelimeler ile yapamadığımı kimyasal madde ile yapmak istedim. M.'yi öldürmek gibi bir kastım yoktu. Kimyasal maddenin zarar verebileceğini bilmiyordum"

“Daha Önce Koruma Kararı Aldırmıştım”

Gözlerini bile açmakta güçlük çeken M. K. ise dehşet anlarını anlattı. Nişanlanmadan önce de kendisine psikolojik şiddet uyguladığını anlatan mağdur şöyle konuştu: “O dönemde koruma kararı da aldırmıştım. Nişanlandıktan sonra da devam edince ayrıldım. 'Ben düzeldim, eskisi gibi olmayacağım, sana zarar vermeyeceğim' diyerek barışmak istedi. Ben de hep reddettim. Bunu hazmedemedi. 'İşe gidip geliyorsun, geziyorsun, gülüyorsun, eğleniyorsun' diyerek tehditler savuruyordu. Sürekli rahatsız ediyordu. “

“Bir Gün Karşına Çıkacağım Diye Tehdit Etti”

“Birlikte çekilmiş fotoğrafımızı, ayrılmamıza rağmen sosyal medyaya koymuştu. Arayıp kaldırmasını istedim. Bana, 'senin hayatını mahvedeceğim, seni öldüreceğim. Kendi hayatımdan da her şeyden de vazgeçtim. Bir gün gelip karşına çıkacağım' diye tehdit etti.”

“Su Saatine Bakacağız Dedi”

Saldırganı emniyete gidip şikayet ettikten 2 gün sonra arayarak tehdit ettiğini söyledi.  Daha sonrasında aynı gün kapının çalığını açmak istemeyip kim o dediğinde 'Abla su saatini bakacağız’ dediğini vurgulayan kadın dehşet içerisinde olay hakkındaki detayları anlatmaya devam etti.

“Yardım İçin KADES’e Bastım”

“Kapıyı biraz açtığım anda, elindeki sıvıyı yüzüme sıktı. Nefesim kesildi, kendimden geçmişim. Bir süre sonra kendime geldiğimde, vücudum çok acı verecek şekilde yanıyordu. Ellerim yandığı için telefonumu kullanamadım. KADES'e bastığımı hatırlıyorum. Çığlık atıp yardım istedim. Gözümü açtığımda hastanedeydim. Beni ne hale getirdi. Hayatımda olan bütün insanlardan uzak durmasını ve en ağır cezayı almasını istiyorum"

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir