Kara Tahta 17. Bölüm Full İzle: Düğünde Ortalık Karışıyor!

Kara Tahta 17. Bölüm Full İzle: Düğünde Ortalık Karışıyor!
09.08.2022 16:19
10 Ağustos 2022 tarihinde TRT ekranlarında yayınlanan Kara Tahta 17. Bölüm ile düğün günü sürprizler yaşanıyor. Kara Tahta dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Kara Tahta 17. Bölüm Full İzle! Kara Tahta 17. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Kara Tahta 17. Bölüm ile sevenlerini heyecan hız kesmeden devam ediyor. Kara Tahta yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Kara Tahta 17. Bölüm ile macera geliyor. Kara Tahta 17. Bölüm ile TRT ekranlarında sizlerle..

Kara Tahta 17. Bölüm Full İzle


Atlas ve Irmak’ın bu mutlu gününe Bekir’in oyunu gölge düşürür. Irmak’ın yaşam mücadelesiyle sonuçlanan oyun, herkesin hayatını alt üst eder. Irmak için gereken kan için de hiç beklenmedik birisine ihtiyaç olur. Hikmet ve Yasemin, Bekir’in Yasemin üzerinde kurduğu kumpası Atlas’a anlatırlar. Atlas hesap sormak için Bekir’e gidecekken Hikmet onu durdurur. Birlikte Bekir’e karşı bir plan yapmaya karar verirler. Gözlerini açtığında Irmak da bu plana dahil olacaktır.

Kara Tahta 17. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Kara Tahta Son Bölümde Ne Oldu?

Atlas, Yasemin’in kaybolan telefonuyla ilgili bu denli endişe ortamı yaratılmasından şüphelenir. Irmak her ne kadar telefonun önemsizliğine dair bahaneler üretmek zorunda kalsa da Atlas ikna olmaz ve telefonu kimin gönderdiğine dair iz sürer. Irmak telefon bulunduğu için mutludur. Bunu yanı sıra Hikmet’in cinayet olayına dair fikirleri de Irmak ve Yasemin’i rahatlatır. Irmak artık düğün hazırlıklarına içtenlikle dahil olur. Yaptıklarının bir oyun olduğunu kabul eden Bekir’in ise düğün günü ortaya çıkacak büyük bir sürprizi vardır.

 

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir