Gül Masalı 7. Bölüm Full İzle: Savaş Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Gül Masalı 7. Bölüm Full İzle: Savaş Hız Kesmeden Devam Ediyor!
06.08.2022 16:04
7 Ağustos 2022 tarihinde ATV ekranlarında yayınlanan Gül Masalı 7. Bölüm ile tartışmalar hız kesmeden yaklaşmaya devam ediyor. Gül Masalı dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Gül Masalı 7. Bölüm İzle! Gül Masalı 7. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Gül Masalı 7. Bölüm sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Gül Masalı yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Gül Masalı 7. Bölüm ile macera geliyor. Gül Masalı 7. Bölüm ile ATV ekranlarında sizlerle..

Gül Masalı 7. Bölüm Full İzle


Toprak'ın Atabeylerin davetine Gonca'yla gelmesi bomba etkisi yaratmıştır. Utancından yerin dibine geçen Ece olanlardan Canan'ı sorumlu tutar. Ancak Atabeyleri bekleyen tek şok bu değildir. Ticari olarak onları köşeye sıkıştıran Fuat Demirci nihayet Halil ve Rıfat'ın karşısına çıkar. Üstelik Fuat, Gülümser ve Mehmet'in geçmişine dair pek çok bilgiye de sahiptir. Bu yüzleşme Halil'in kabuslarını daha da büyütür. Atabeylere açıkça meydan okuyan Fuat'ın yapacakları ise daha yeni başlamıştır. Fuat, Gonca'ya kolay kolay reddedilemeyecek bir teklif yapar. Her şeye rağmen Gonca'yı savunmakta ısrar eden Toprak tam bir yol ayrımına gelir. Gonca öz babası hakkında bilmediği başka gerçekler olduğunu öğrenir. Tahir'in kaygılarına rağmen Gonca bu gerçeklerin peşine düşecek midir? Toprak ve hayalleri arasında kalan Gonca ne yapacaktır? İki sevdalının aşkları ardı arkası kesilmeyen bu darbelere dayanabilecek midir?

Gül Masalı 7. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Gül Masalı Son Bölümde Ne Oldu?

Arda’nın Toprak’a, Ece’nin de Gonca’ya meydan okumasıyla birlikte olaylar farklı bir boyuta taşınır. Arda, Ece ve Canan’la iş birliği yapmaya karar verirken, Toprak ve Tahir arasında da bir yüzleşme yaşanır. Gonca, kendisini istemeyenlere rağmen projesini hayata geçirebilmek için hazırlıklara başlar. Isparta’daki çalışan kadınların Atabeyler tarafından uğradığı haksızlıklara yakından tanıklık eder. Gonca’nın kooperatif kuracağını, yıllardır işleyen düzeni değiştireceğini öğrenen Rıfat, buna engel olmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Toprak’la Gonca aşkı ve işlerin bozulduğuna dair halk arasında yayılan dedikodular yüzünden zor günler geçiren Atabeyler, üzerlerindeki kara bulutları dağıtmak için görkemli bir davet verirler. O gece her şey yolunda giderken aniden gelen davetsiz bir misafir, adeta kendi vicdanları önünde suçlu olan insanlar için yaklaşan hesap gününün habercisi gibidir.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir