Gizli Saklı 8. Bölüm Full İzle: Final Heyecanı Yaşanacak!

Gizli Saklı 8. Bölüm Full İzle: Final Heyecanı Yaşanacak!
02.08.2022 12:48
3 Ağustos 2022 tarihinde FOX ekranlarında yayınlanan Gizli Saklı 8. Bölüm ile final heyecanı yaşanacak. Gizli Saklı dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Gizli Saklı 8. Bölüm Full İzle! Gizli Saklı 8. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Gizli Saklı 8. Bölüm ile sevenlerini heyecan dolu anlara şahitlik yapıyor. Gizli Saklı yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Gizli Saklı 8. Bölüm ile macera geliyor. Gizli Saklı 8. Bölüm ile FOX ekranlarında sizlerle..

Gizli Saklı 8. Bölüm Full İzle


Naz ve Pamir, düğünde beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan Zeynep’i idare etmek için çabalarlarken Aynur, Yaz’ın polis olduğunu ele verir, Zeynep bir anda düğünden kaybolur. Babasının yanına her şeyi anlatmaya gitmişken kapının önünde bavullarını görür ve Nehir’in doldurmalarıyla evden kovulduğunu öğrenir, gördüklerini anlatmaktan vazgeçer. Yaz ve Levent tam operasyonun bittiğini düşünüp umutlarını kaybetmiştir ki gelen sürpriz bir telefonla Zeynep onlara yardım edeceğini söyler. Bir yandan her şeyden habersiz Tarık, operasyonu başarıya ulaştıracak teslimatı gerçekleştirmek için Levent’e talimat verir. Her şey tıkırında ilerlerken Zeynep tekrar ortadan kaybolur. Koşuoğlu ailesi suçüstü yakalanır ve gizli saklı tüm sırlar ortaya dökülür. Bir kelebek havaya uçar ve bu hikâye bizlere yaşattığı tüm sürprizleriyle son bulur.

Gizli Saklı 8. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Gizli Saklı Son Bölümde Ne Oldu?

Yaz’ın Levent’i öpmesi bir kıskançlık krizi başlatır. Levent, Yaz’a onu kıskandığını ve operasyonu tehlikeye attığını söyler. Yaz, hem Levent’i kıskanmadığını kanıtlamak hem de daha fazla bilgiye erişmek için Zeynep’le arkadaş olur. Bu arkadaşlık Nehir’i rahatsız eder ve Zeynep’ten kurtulmak istediğini daha da belli eder. Tarık ve Âdem, Tufan’ın niyetini daha iyi anlamak için bir oyun kurar. Bu sırada Aynur, Naz ve Levent’in düğünlerini yapmakta ısrarcıdır. Düğün sırasında davetliler arasında görülen beklenmedik bir kişi işleri sarpa sokar.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir