Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. Bölüm Full İzle: Yüzleşmeler Yaşanacak!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. Bölüm Full İzle: Yüzleşmeler Yaşanacak!
01.09.2022 16:15
1 Eylül 2022 tarihinde SHOW ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. Bölüm ile öfkenin seviyesi yükselecek. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. Bölüm Full İzle! Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. Bölüm ile sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. Bölüm ile macera geliyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. Bölüm ile SHOW ekranlarında sizlerle..

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. Bölüm Full İzle


Yedi Emin’i tam vuracakken caddeden gelen bir minibüsün çarpmasıyla hastaneye kaldırılan Tatar yoğun bakıma alınır. Sadi ise daha ilk anda Tatar’ın başına gelenin bir kaza olmadığını anlar. Melek ve Can’ı birlikte Melek’in evine girerken gören Zülfikar, daha fazla dayanamayıp Can’la yüzleşir. Melek’e söz verdiği için eve neden gittiğini anlatamayan Can, ‘kardeşim’ dediği Zülfikar’ın suçlaması karşısında kendini tutamaz ve ikili arasında büyük bir tartışma yaşanır. Bu gerilim en çok Araz ve çetesini sevindirir. Gizem, Aylin’in partisinde tartıştığı Okan’ın tuzağına düşer. Organizasyon şirketinin verdiği adrese giden genç kız karşısında Okan’ı görünce ne yapacağını bilemez. Okan’ın evinden kolay kolay çıkamayacağını anlayan Gizem, kendine en yakın bulduğu kişiden yardım ister. Songül ailesinin ölümünü daha da detaylı araştırmak için Kabaklı Köyü’ne tekrar gitmeye karar verir ancak dönüş yolunda kendisine kurulan pusudan habersizdir. Bu tuzak hiç beklenmedik büyük bir yüzleşmenin yaşanmasına sebep olacaktır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 7. BölümFull İzlemek İçin Tıklayınız

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölümde Ne Oldu?

Diğer yandan Mert, Aylin, Melek, Can ve Zülfikar özgürlüklerinin tadını çıkaramadan ailevi konularla uğraşmaya başlar. Daha ilk günden okuldaki olaylara dahil olan Sadi Payaslı ise İstanbul’daki hayatına ve Songül’e alışmaya çalışmaktadır. Songül’ün de trafik şubede işe başlamasıyla düzenlerini iyice oturtan ikili tartışmadan bir saat bile geçiremez haldedir ancak bu tartışmaların onları birbirine yakınlaştırdığından henüz ikisinin de haberi yoktur. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 3. Bölüm Fragmanı yayında. Aylin ve Mert'in yakınlaştığı, Zülfikar ile Melek'in ise aşk itirafında bulunduğu tanıtımda Emin'in sağ kolu Yaver'in İstanbul'a gelmesi dikkat çekiyor. Mert, ıslahevinden çıktıklarını Gizem'in ifşa ettiğini düşündüğü için tepkiliyken Gizem kendini açıklamaya çalışıyor. Heyecan dolu bir bölümün sinyallerinin verildiği tanıtımda Songül'ün Sadi'ye sarıldığı anlar merakla bekleniyor.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir